Od 2008 roku pracuję online

Masz już może nawet kilka lat pracy na koncie.
Zarabiasz własne pieniądze i może masz własne mieszkanie, i dzieci na utrzymaniu.
Chcesz żyć tak, aby to co robisz zawodowo było pożyteczne, miało sens i znaczenie dla Ciebie i firmy, dla której pracujesz.
Jesteś otwarty na rozwój, na to co nowe, ciekawy świata i przygód.
Jesteś poszukiwaczem, odkrywcą i wiecznym studentem.
Wszystko świetnie…

… ale jednocześnie istnieje maleńki, ale bardzo duży problem.

Czasami czujesz, że prawdziwe życie przecieka Ci przez palce. Czasami chcesz ukryć się pod kołdrą, kiedy nadchodzi czas, aby pójść do pracy, bo wiesz, że ta praca, którą obecnie masz, to tak naprawdę strata Twojego cennego czasu i energii. A Ty chcesz wykonywać pracę, która cię pasjonuje i mieć wystarczająco dużo pieniędzy, aby jeździć na wakacje, płacić rachunki i rozwijać swoje pasje… ale nie masz pojęcia, jak to wszystko zrobić.

Ile jeszcze takich bezsensownych poranków, czy niespełnionych dni czujesz, że możesz znieść?
Jak będziesz się czuć, jeżeli nic się nie zmieni i będziesz w tym samym miejscu za rok?
Jaki będzie koszt nieosiągnięcia Twoich zamiarów? Co wówczas nie będzie możliwe?

Choć w obecnych czasach większość z nas może mieć wymarzoną pracą i życie, to oczywiście nie wszyscy muszą to mieć i to jest ok. To jest wybór każdego z nas.
Jednakże jeżeli czytasz ten post, to znaczy, że masz coś do przerobienia w tym temacie, co nie daje Ci spokoju. Kiedy coś z tym zrobisz?  Jak nie teraz to kiedy?
Nie podejmowanie decyzji jest decyzją. Jest zgodą na dotychczasowe życie i warunki pracy. Jeśli chcesz coś z tym naprawdę zrobić, to mam program dla Ciebie – Odkryj i zdobądź pracę MARZEŃ!

Iza_main_panel_PM

Program Odkryj i zdobądź pracę MARZEŃ! został zaprojektowany, by pomóc ci wstać z łóżka bez rzucania … budzikiem i udać się w kierunku zdobycia WYMARZONEJ pracy, która może napełnić Cię sensem i spełnieniem.
Teraz weź go pod uwagę, bo teraz jest moment kiedy mogę pomóc Ci odkryć i zdobyć tą pracę marzeń i pasji, i mieć spełnienie w pracy i po pracy, a nie tylko zarabiać na rachunki, czuć znudzenie, zdemotywowanie i niechęć do pracy, która przenosi się na życie. Jeżeli odnajdujesz się w tym co jest powyżej napisane, to zapisuj się na program od razu.

WIĘCEJ INFO I ZAPISY  TUTAJ

Jeżeli nie jesteś pewny udziału i masz wątpliwości, to umów się na Gratisową Konsultację.
Pomogę Ci obejrzeć sytuację z kilku stron i zobaczyć, czy widzę możliwość na faktyczne zdobycie przez Ciebie wymarzonej pracy i być może zaoferuję Ci współpracę.

Po prostu napisz na biuro@cvnawymiar.pl  – Twój mail przyjdzie wprost na moją skrzynkę:)

Jeżeli jesteś zainteresowany, sugeruję szybkie działanie. Ilość miejsc na Gratisowe Konsultacje jak i program się kurczy (mam tylko kilka wolnych miejsc na spotkanie w przyszłym tygodniu a w programie zostały już tylko ostatnie miejsca).

PS: Nabór do kolejnej edycji programu ruszy najpewniej dopiero od września, a do tego czasu możesz już mieć Twoją wymarzoną pracę i życie.

Poprzedni Jak zacząć realizować pragnienia o wymarzonej pracy i życiu?