Od 2008 roku pracuję online

Napisała do mnie Marcelina. Ewidentnie od długich miesięcy nie może sobie poradzić ze zdobyciem WYMARZONEJ pracy. Liczy jednak na cud, że za chwile to się zmieni, a nie zmieniło się przez ostatnie pięć miesięcy.
Poszukujący pracy żyją trochę taką iluzją, nie wdrażają tego co trzeba, a myślą, że zdobędą pracę marzeń już jutro, a nie zdobyli przez poprzednie miesiące.

Co każe im myśleć, że to się nagle jednak stanie jeśli nie wprowadzają wszystkich istotnych zmian w poszukiwaniu?

Przecież „jeśli będziesz robił to co zwykle robiłeś, będziesz dostawał takie rezultaty jak zwykle”.

zwykle

Wiesz co o tym myślę?

Za tym, że nie masz jeszcze tej wymarzonej pracy stoi nie tylko niewiedza jak napisać dobre CV, jakie zastosować metody zdobywania i jak zrobić całą resztę. Jest jeszcze mnóstwo psychologicznej pracy, która w to idzie.
To jak idzie nam w ważnych sprawach jest podyktowane tym, co się dzieje wewnątrz nas. Mamy różne wewnętrzne przekonania i złudzenia, które nas blokują, które sprawiają, że nie robimy tego co tak naprawdę trzeba.

Samemu jest jednak trudno zmienić swoje schematy myślenia i działania. Sam już zresztą tego doświadczyłeś i wiesz, że nie łatwo jest zmienić coś na lepsze. Psychologia głosi, że w pojedynkę jest to wręcz nie możliwe.

Co więc robić, kiedy pragniesz czegoś więcej w życiu?

man-thumbs-up-2Spójrzmy na Dominika. Zapragnął się przebranżowić. Mimo, że poprzednia firma zbankrutowała, a w drodze było dziecko. Wiedział, że nie będzie lekko. Dlatego zamiast borykać się z wszystkim samodzielnie zapisał się do naszego programu. Chłonął wszystko jak gąbka, wdrażał każdą jedną rekomendację, w razie wątpliwości omawiał je z nami na bieżąco i po paru tygodniach cieszył się swoją wymarzoną pracę.

Dlatego mam dla Ciebie specjalną formułę pracy do zaproponowania.

Chcę ci przekazać:

  • dokładną całościową wiedzę merytoryczną, jak to wszystko zrobić,
  • coaching, który pomaga pokonać wewnętrzne opory i dzięki temu łatwiej przyswoić i wdrożyć wiedzę
  • indywidualne porady dostosowane do Twojej sytuacji,
  • możliwość skorzystania z 1 z 4 pakietów, dostosowanego do etapu zdobywania pracy, na którym jesteś.

Więcej o programie i pakietach tutaj.

Podsumowując, dam Ci całe wsparcie jakiego tak naprawdę potrzebujesz teraz, by zdobyć to czego pragniesz.

ZAPISZ się TERAZ

Póki cię stać. Póki nie dotknęła cię frustracja. Póki możesz zdobyć to czego pragniesz. Wykorzystaj pragnienia póki ci się chce, póki są świeże.

Zapisy trwają tylko do końca tego tygodnia lub do wyczerpania miejsca – w tym programie miejsc jest garstka.

Szczerze radzę, jeśli się odnajdujesz w tym co jest napisane powyżej, zapisz się teraz.

Moc pozdrowień,

Iza

Iza PIN

Iza Wojtaszek, ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Uważa, że prawie każdy może mieć pracę marzeń, i dlatego na co dzień jest konsultantem/trenerem zdobywania wymarzonej pracy. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Obecnie pracuje w PracaNaWymiar.pl