Od 2008 roku pracuję online

Zobacz jakich informacji udzieliłam na temat pasji w pracy dziennikarzowi Adamowi Sieńko do artykułu, który w tym tygodniu ukazał się w INN: Poland (serwis o innowacjach, biznesie i karierze Grupy naTemat.pl). Dzięki lekturze tego prowokującego do myślenia tekstu wejdziesz w temat pasji w pracy i dowiesz się tego o czym coraz częściej zaczyna się głośno dyskutować, czyli m.in.:

  • Czy warto szukać pasji? Da się z niej wyżyć? A jak się żyje bez pasji?
  • Czy sama pasja wystarczy żeby oprzeć na niej pracę, karierę i biznes?
  • Lepiej trzymać pasję w sferze hobby, czy zamieniać na pracę?
  • Jak zacząć zamieniać pasję na pracę?
  • Co to tak naprawdę jest „PASJA”?

Przeczytaj artykuł pt.:  „Praca jest moją pasją”. To największa bzdura, jaką usłyszysz od przedsiębiorców i coachów, wciskają nam kit od lat

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

Oto co po lekturze posta powiedział na Facebooku Irek:

  • Co Ty myślisz na temat pasji w pracy Drogi Czytelniku? „Pasja w pracy” to hit czy kit? – Daj znać w komentarzu pod tym postem na blogu.

Może dzięki dyskusji zacznie się szerzyć większa wiedza w temacie i coraz więcej osób będzie wiedziało jak się spełniać zawodowo.

Miłej lektury i pracy!

Iza

PS: Jeśli chcesz jeszcze więcej dowiedzieć się na temat pasji w pracy i może nawet zamienić pasję w pracę, tak by nie błądzić, a uzyskać spełnienie, rozwój i pieniądze, to zapraszam do lektury mojej książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.

PRZEJDŹ TERAZ DO LEKTURY KSIĄŻKI „Pasja to za mało…”