Od 2008 roku pracuję online

 

 

Po sukcesie pierwszych Targów Pracy Kariera Handlowca, które miały miejsce w Warszawie 10 marca 2012 r. inicjatywa poszła w Polskę.

12 maja 2012 r. będzie można odwiedzić targi o tej samej tematyce we Wrocławiu. Zapisy oraz informacje organizacyjne znajdują się tutaj.

Z kolei dla osób z branży IT już w tym tygodniu tj. 31.03.2012 będą Targi Kariera IT w Łodzi. Podobnie jak poprzednio targi organizowane są dla osób z odpowiednim doświadczeniem zawodowym – tym razem w branży IT. Szczegółowe informacje są tutaj.

Dla tych, którzy zastanawiają się, czy warto się wybrać przedstawiam wideo relację z poprzednich targów, w której możesz zapoznać się m.in. z moją wideo wypowiedzią:)

Jeśli chodzi o moje wrażenia, popularność stoiska CV na Wymiar przeszła najśmielsze oczekiwania.

Spontanicznie zorganizowana przez doświadczonych handlowców-uczestników kolejka do stoiska czekała przede wszystkim na zindywidualizowane porady CV. Drugim top tematem przy stoisku CV na Wymiar były metody negocjacyjne sprawdzone w handlu i przydatne na rozmowie rekrutacyjnej.

W takich sytuacjach najlepiej widać jak bardzo są potrzebni pisarze CV i niezależni doradcy kariery. Stąd mam pokusę, by dotrzeć też do Łodzi i Wrocławia.

Z ostatniej chwili: Poszukaj na Targach Kariera IT w Łodzi akcentu CV na wymiar, zrób sobie zdjęcie ze znaleziskiem i zdobądź 60% zniżkę na dowolną usługę CV na Wymiar.

Powiązane wpisy:

Wybierz się na innowacyjne targii pracy

Przypomnienie – Zdobądź nową pracę

Darmowy webinar „Zdobądź pracę marzeń”

– WIĘCEJ INFO i ZAPISY 

1888668_10152014868423952_1598274075_n

Poprzedni wpis

Następny wpis