Od 2008 roku pracuję online

Czas około Walentynek w pełni, więc siłą rzeczy większość z nas myśli trochę więcej o miłości. Ty też?
Co to ma wspólnego z pracą?! Wiele!

Okazuje się, że niezadowolenie z pracy jednego z partnerów wpływa na niezadowolenie drugiego ze…  związku.
Innymi słowy, gdyby pan – nazwijmy go Jacek – był ciągle zestresowany w swojej pracy, to nie tylko on byłby niezadowolony ze swojego związku. Z relacji z nim byłaby też niezadowolona jego ukochana – nazwijmy ją Maria. I odwrotnie!
Gdyby Maria na co dzień narzekała potwornie na pracę, to delikatnie mówiąc Jacek też nie byłby przeszczęśliwy z tego powodu.
Strach pomyśleć, co by było gdyby oboje byli ciągle niezadowoleni zawodowo.

Praca to nie jedyne źródło potencjalnego szczęścia w miłości, ale jedno z najbardziej znaczących zważywszy na to ile czasu siłą rzeczy spędzamy w pracy.

Czasem więc zadbanie o własną satysfakcję z pracy może być najlepszym prezentem walentynkowym. Tak dla Ciebie jak i dla Twojej ukochanej osoby!

Co możesz zrobić w swojej pracy, aby być bardziej zadowolonym po pracy?

Jak możesz wesprzeć swojego partnera życiowego, aby również wracał do domu bardziej spełniony?

Jeśli pomysłów brak, to w tym roku jako gadżet walentynkowy polecam sięgnięcie po książkę: „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.

Znajdziesz w niej więcej informacji na temat tego jak praca wpływa na inne ważne dziedziny życia, w tym oczywiście na relacje. W książce jest też podane dokładne źródło badań, do których się odniosłam. Tak się też składa, że Jacek i Maria to główni bohaterowie książki:)

Jeśli masz już książkę to jako pomysł na walentynki polecam wykonanie z ukochaną osobą ćwiczenia zawartego na stronach 49-52.

Kto wie może dzięki lekturze wniesiesz więcej pasji i spełnienia nie tylko do swojej pracy ale też do relacji.

Kup książkę teraz

Mnóstwa miłości do pracy i po pracy!:)