Od 2008 roku pracuję online

Wiesz, czym zajmuje się ta kobieta na rysunku?

Totalnie mnie inspiruje swoim zawodem.

Poznaj panią Danusie, modelkę +60. Poznałam ją, gdy pozowała na kursie rysunku, w którym brałam udział. Jak to ja, zaczęłam wypytywać ją o koleje kariery. Mówiąc nie wprost, spytałam, jak to się stało, że w tym wieku jest modelką. Wyobraź sobie moje zdziwienie, kiedy się dowiedziałam, że jest nią od niedawna. Odchowała dzieci i niejako z nudy poszła z koleżanką na casting. Dziś jest nie tylko modelką na kursach, ale też statystuje w reklamach.

Niesamowite, prawda?

Mam wrażenie, że ostatnio jest coraz więcej osób, których kariera rozwija się, czy wręcz zaczęła się, po pięćdziesiątym roku życia. Zauważyłeś?
Przykładem mogą tu być Wirginia Szmidt znana jako DJ WIKA. Była pedagog, która przekwalifikowała się na rozkręcającą wielopokoleniowe imprezy.
Helena Norowicz, aktorka teatralna. Kilkanaście lat temu odeszła na emeryturę. Podcięło jej to skrzydła i dlatego szukała zajęcia, w którym mogłaby się realizować. W wieku 80 lat została modelką.
Deshun Wang, 80-letni model, którego historię możesz obejrzeć na wideo poniżej.

Jak widzisz nigdy nie jest za późno by zacząć coś od nowa!  

Jakie są Twoje marzenia zawodowe? Może czas je zrealizować!?

Jaką jedną rzecz możesz zrobić dziś, by zacząć realizować swoje marzenia?

Jeśli chcesz poznać więcej przykładów, co robić na emeryturze zajrzyj do moje książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać rozwijać i zarabiać”.

Poza tym w książce możesz skorzystać z metody, która pomoże Ci wypracować nowe zajęcie dla siebie na emeryturze (oraz przed nią;)). Narzędzie to pomoże ci spojrzeć na nowo na mnóstwo talentów, które wypracowałeś przez życie. Zobaczysz jak je poukładać i stworzyć nowe unikatowe, ciekawe, zupełnie nowe zajęcie po latach, którego młodzi mogą pozazdrościć. Dowiesz się jak możesz stworzyć swoją pracę na nowo.

Jeśli tylko chcesz pracować. Możesz! Bez względu na wiek. Sięgnij po więcej informacji na ten temat teraz do książki na www.pasjatozamalo.pl – kliknij.

Moc pozdrowień,

Iza