Od 2008 roku pracuję online

To był bardzo gorący webinar. Nie tylko ze względu na temperaturę za oknem.

Na tapecie był jeden z najgorętszych dla poszukujących pracy wątków – CV.

I choć już po spotkaniu, to dostaję takie wiadomości:

Iza, dziękuję za prześwietny, profesjonalny webinar, to był dobrze wykorzystany czas! Bardzo mi się podobał sposób w jaki go prowadziłaś – super jasno, czytelnie, ustrukturyzowanie, wspaniała dykcja 🙂 a także zawartość – doceniam kompetencje i chęć dzielenia się wiedzą ekspercką. Trafiłam na Ciebie przez google search i na tle innych rad i porad różnej maści (nawet na branżowych stronach) Twój webinar to kopalnia wiedzy praktycznej. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Bardzo fajny webinar. Jak zawsze duża dawka cennych informacji…chociaż cały czas mam jeszcze wiele pytań, które chciałabym zadać. Kolejna porcja zrobionych notatek, zabieram się do roboty bo czas leci, a ja cały czas bez perspektywy na pracę 🙁 Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kolejnym webinarze 🙂

Uczestniczyłam w Twoim CVnarium za co Ci bardzo gorącą dziękuje. Jestem pod dużym wrażeniem przekazanej przez Ciebie wiedzy. Mam za sobą prawie 20 lat pracy w jednej firmie na różnych stanowiskach. Chciałabym tą pracę zmienić. Mam za sobą kilka wysłanych cv. Dziś uświadomiłaś mi archaizmy w moim cv.

Dziękuję tym, którzy byli ze mną ❤️❤️❤️
Tym, którzy nie byli, albo chcą zobaczyć mini-szkolenie raz jeszcze polecam nagranie.
Można je zdobyć na 3 sposoby:

1) Nagranie CVnarium GRATIS do całościowego wsparcia w zdobywaniu pracy marzeń

Nagranie jest gratis dla uczestników programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. W tym programie przerabiamy wszystkie elementy zdobywania pracy marzeń, w tym oczywiście CV.
Uczestnicy dostają więc wszystkie moje materiały o CV. Nagranie CVnarium, Narzędziownik CV na wymiar (a w nim m.in. wzory CV, szablony, ebook, kurs mailowy)  jak i 1,5 godzinne spotkanie na żywo, na którym skupimy się na poprawie CV uczestników.

2) Nagranie CVnarium wraz z wszystkimi narzędziami do pisania CV

Nagranie można też zakupić w Narzędziownika CV na wymiar tutaj (w nim m.in. wzory CV, szablony, ebook, kurs mailowy).Opcjonalnie możesz zamówić sobie też konsultację Twojego CV.

3) Samo nagranie CVnarium

Jeśli pierwszy raz o mnie słyszysz, to rozumiem, że nawet jeśli czujesz, że możesz potrzebować więcej wsparcia w zdobywaniu pracy, to najpierw chcesz dostać mały smaczek, żeby się upewnić o wartości.
Również są osoby, które uważają, że samo CVnarium im wystarczy i chcą mieć tylko możliwość zobaczyć  je po raz kolejny. Dlatego teraz możesz też kupić sobie samo nagranie tutaj.
Osobiście najbardziej rekomenduję Ci opcję pierwszą czyli cały program „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, bo jeśli wdrożysz moje zalecenia, to gwarantuje zdobycie Twojej pracy marzeń. Jednakże jeśli wolisz działać małymi krokami, to też możesz.
Wybierz opcję najlepszą dla siebie i działaj, bo praca marzeń czeka aż ją odnajdziesz.