Od 2008 roku pracuję online

Skąd wziąć pomysł na biznes, którego wprowadzenie w życie będziesz hucznie świętować za rok?

W sobotę miałam przyjemność być na imprezie z okazji pierwszej rocznicy szkoły tańca #DansinnbyMalitowski

Oby wszystkie firmy jakie powstają w Polsce miewały takie celebracje na rocznice. Niestety około 30% firm pada po roku. Dlaczego?

Przyczyn moze być dużo ale główna i podstawowa, o której bardzo dużo napisałam w książce „Pasja to za mało” wiąże się z niedopasowaniem pomysłu na biznes do pasji, kompetencji i zapotrzebowania założyciela.

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy Dansinn i przy okazji polecam zapalonym przedsiębiorcom postudiować sobie, jak działa ta szkoła tańca.

To franczyza szkoły, która powstała w Hongkongu.

Jeśli interesuje cie franczyza Twojego biznesu, to bardzo fajnie pokazują na stronie korzyści z tego typu działalności.

A jeśli szukasz pomysłu na biznes i partnerów w prowadzeniu w tańcu i w biznesie, to warto rozważyć zarówno różne franczyzowe pomysły jak i franczyzę tej szkloy jako opcje.

Wszak nie zawsze jest sens wymyślać to co zostało już wymyślone. Zamiast tego można rozwijać koncepcje, które już są i być może dzięki temu razem osiągnąć więcej niż działając w pojedynkę.

Co Ty na to?

Myślisz ze franczyza to może być dobry pomysł na biznes?

Samych dobrych pomysłów i zwycięstw!

Iza Wojtaszek

Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

www.pracanawymiar.pl

PS: Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się, jak dobrać pomysł na biznes czy dalsza karierę, żeby nie odnieść porażki po roku czy po 5 latach, to moja książka Ci w tym gruntownie pomoże. Znajdziesz ja na www.pasjatozamalo.pl