Od 2008 roku pracuję online

Pytacie mnie, jak wrażenia po konferencji „Passion into profits”. Jest ich mnóstwo – poniżej kilka z nich oraz główny powód wydarzenia.

Kiedy go po raz pierwszy usłyszałam na żywo pomyślałam: Gdzie byłeś całe moje życie!??

  • Szkolenia z wystąpień publicznych
  • Edukowanie, jak zamienić pasje w profity
  • Konkretność wypowiedzi
  • System sprzedaży przez dawanie wartości między innymi na webinarach, gratisowych konsultacjach itd.

To tylko niektóre rzeczy, które mnie łączą z Andym Harringtonem.
To niesamowite uczucie poznać kogoś o czyim istnieniu nie wiedziałeś, a z kim jak się okazuje szedłeś długo tą samą ścieżką. Masz kogoś takiego?

Osobiście mam tak z niejedną osobą. Z niektórymi mam tak bardziej, z niektórymi mniej.

Każda łączność cieszy. I może być pretekstem do zbudowania większej ilości punktów wspólnych. Czy wręcz wspólnej ścieżki. Choć czasem tylko synchronicznej, gdzie nie obcujemy na codzień.

W każdym razie, to uczucie, że jest na świecie ktoś kto czuje, czy ma podobne wartości czy wydeptane ścieżki jest niesamowite.

Wracając do konferencji – moja rola tym razem była inna niż słuchanie. Miałam przyjemność gościć na wydarzeniu z moją książką „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” na stoisku wydawnictwa OSMPower. Dlaczego? To właśnie to wydawnictwo najbardziej mi pomogło w wydaniu mojej książki. Kiedy dostałam zaproszenie na event na temat zarabiania na pasji, to stwierdziłam – po prostu muszę tam być!

Jeśli masz jakieś pytania w temacie, to pisz proszę w komentarzu pod tym postem. Z przyjemnością udzielam się również w nich.

Iza

PS: Chcesz zamienić pasję w profity? Cieszyć się pracą z pasją czy własnym pasjo-biznesem?

Skorzystaj z książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.

Tu możesz pobrać fragment.

Tu możesz kupić całą książkę.

Kocham pasjonatów i moją pracę dlatego z okazji zbliżających się Walentynek możesz dostać książkę z dedykacją od autorki. Dla siebie lub kogoś bliskiego. Promocja do 23:59 w piątek 14/02/20 CET.

Dedykacja jest ograniczona czasowo ponieważ nie zawsze mam możliwość wpisu do książki. Podczas składania zamówienia wpisz dla kogo ma być dedykacja.