Od 2008 roku pracuję online

Serce mi się kraje kiedy słyszę historie o wysłanych setkach CV i braku odpowiedzi.

Jednocześnie zadziwia mnie fakt, jak niewiele osób wie, że maksymalna ilość zgłoszeń, po której po prostu musisz dostać zaproszenie to 10-30 dopasowanych aplikacji (jest to statystyka dla niezawodowego pisarza aplikacji, biorąca pod uwagę najgorsze nawet branże i zawody). Jakie są Twoje wyniki?

  • Masz dość wysyłania setek CV i braku odpowiedzi ze strony rekruterów?
  • Chcesz przestać być ignorowany a zacząć być (częściej) zapraszany i to do adekwatnych prac?

Jeśli odpowiedź, brzmi tak, to zaopatrz się Narzędziownik CV na wymiar jest on stworzony specjalnie dla Ciebie. Nie zwlekaj z zakupem i poprawą swojej umiejętności pisania CV.

Nie czekaj, aż dopadnie cię frustracja i bezradność a może nawet depresja spowodowana brakiem efektów w przebiciu się przez mur rekrutacyjny. Pisanie CV i zdobywanie zaproszeń nie musi być męką. Jeśli nie masz przynajmniej 1 zaproszenia na 30 aplikacji (w branżach typu IT totalny max aplikacji to 10!), to znaczy, że musisz się podszkolić z pisania CV. Chętnie Cię tego nauczę. Szerszy opis tego co jest w Narzędziowniku CVnaWymiar jest w tym linku.

Z Narzędziownika wyniesiesz wielką wartość, bo oprócz ukierunkowania w Twoim CV, wyniesiesz rzetelną i sprawdzoną wiedzę, jak się robi CV na wymiar osoby, marzeń i potrzeb pracodawcy, które zdobywa zaproszenia.

Jeśli już MASZ WYMARZONĄ PRACĘ, to proszę pomóż mi dotrzeć do ludzi, którzy może właśnie męczą się z aplikacjami i brakiem możliwości przebicia przez mur rekrutacyjny. Zwykle docierają po pomoc zbyt późno, po wysłaniu setki (a niekiedy nawet tysięcy CV!), kiedy są już bardzo bardzo sfrustrowani. Po prostu prześlij im link do tego posta.

Z góry dziękuję i doceniam Twoją chęć pomocy:)

Mam nadzieję, że do usłyszenia wkrótce na blogu.

Iza