Od 2008 roku pracuję online
Co sprawia, że tak naprawdę narzekasz na pracę i jesteś zdemotywowany?
 
Nadmierny hałas – obok brzydkiego zapachu, i innych złych warunków pracy, czy irytującego sposobu zarządzania czy braku godziwej pensji itp. – jest czynnikiem, który sprawi, że będziesz narzekać na prace i będziesz zdemotywowany do pracy.
 
Może dlatego, dla niektórych zniechęcająco działa już sama praca w openspace.
Są jednak też osoby, którym szum – krzątanina bardzo pomagają w skupieniu. Dlatego wręcz lubią pracować np. w kawiarni. Słyszałam, że jest nawet taka aplikacja, która imituje kawiarniany gwar. To może być świetny wynalazek jeśli pracujesz sam z domu i lubisz jak coś się dzieje wokół.
 
  • Jak Ty lubisz pracować? W ciszy czy w hałasie? Jaki rodzaj dźwięków na Ciebie działa najlepiej?
  • Jakie jeszcze warunki są dla Ciebie kluczowe w pracy?
  • A jakie sprawiają, że masz dość?
Podziel się w komentarzu.
 
Ja np. nie mogłam dziś znieść hałasu remontu w domu więc poszłam pracować do fryzjera. Nie tylko nad fryzurą. Kojący szum suszarki sprawił, że jakoś uspokoiłam się po dźwiękach wiercenia do tego stopnia, że nawet udało mi się coś zdziałać w pracy. Jak np. ten post.:)
Jeśli ten temat jest dla Ciebie ciekawy, to daj znać napiszę więcej o tym jakie czynniki sprawią, że nie tylko przestaniesz narzekać, ale że uzyskać spełnienie. Więcej o czynnikach spełnienia jest póki co w mojej książce „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” na www.pasjatozamalo.pl