Od 2008 roku pracuję online
U mnie już po CVnarium. Jeśli chcesz obejrzeć nagranie, to możesz je zamówić wraz z Narzędziownikem CV na wymiar, który jest w tym linku: http://cvnawymiar.pl

Z okazji webinaru jest specjalny bonus. Dziś oprócz nagrania wraz z zestawem moich pomocy do CV zgromadzonych w Narzędziowniu CV na wymiar dostaniesz moją osobistą checklistę do oceny CV.

Dzięki niej będziesz móc ocenić, czy Twoje CV jest dobre.

W zestawie dostaniesz również:

  • instruktaż krok po kroku w formie ebooka: Jak napisać dobre CV
  • wzory zwycięskich CV
  • 4 edytowalne szablony CV
  • kurs mailowy – 5 dni- 5 maili

Wszystko w ramach zakupu Narzędziownika CV na wymiar.

Możliwość skorzystania z pakietu z bonusem jest TYLKO DZIŚ. Jeśli na poważnie chcesz udoskonalić CV, to zapraszam od razu do sklepiku

KUP TERAZ

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Możesz zgarnąć to wszystko dziś – 7/03/18 do 23:59. Nie wiem czy i kiedy będzie kolejna taka możliwość. (Ostatnio była pół roku temu). Także działaj szybko jeśli chcesz skorzystać.

Moc serdeczności,

Iza

O autorce: Izabella M. Wojtaszek, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Uważa, żepraktycznie każdy może mieć WYMARZONE życie zawodowe i dlatego na co dzień pomaga odkryć i zdobyć lub stworzyć pracę marzeń. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych(m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką metody pisania CV na wymiar opisanej w Narzędziowniku CV na wymiar, a którą to opracowała m.in. na bazie doświadczeń pisania CV na zamówienie.

PracaNaWymiar.pl – Spełnienie, Rozwój, Pieniądze