Od 2008 roku pracuję online

Za mną urlopowy półmetek. Rozmarzyłam się, natchnęłam i mega zmotywowałam. Tak to jest jak się wyjedzie na odludzie z jedenastoma coachami na raz. A że wielu z nich było zaangażowanych w wydawanie książek, to skutek mógł być tylko jeden. Pomysł na własną książkę.

Przeszłam więc od razu do dzieła. Zaczęłam wymyślać tytuł i zawartość. Przy okazji odkopałam wszystkie moje wcześniejsze pomysły pisarskie. Okazało się, że w szufladzie mam jeszcze cztery.
Hmmm… Może zrealizuję wszystkie?! A co! Marzyć to marzyć!
Wróciłam już jednak do codzienności, a mój synek znad morza i sprawy się nieco skomplikowały… No bo, jak to wszystko zrobić, kiedy czasu mamy tak niewiele.
– Od czego tak naprawdę warto zacząć?
– Na który pomysł postawić?
– Może zlepić z nich wszystkich coś jednego, żeby się nie rozmieniać na drobne? Tylko jak je połączyć?
– No i jak te nowe pomysły ożenić z obecnymi zobowiązaniami i innymi pragnieniami życiowymi?
Toż to poważne przedsięwzięcie zakrawające na zmianę zawodu!

Książka nie książka – pomyślałam – przecież z wyborem pomysłu na książkę jest tak jak z wyborem pracy, kariery czy biznesu. Przecież sama mogę wykorzystać jedno z narzędzi, którymi pomagam innym w ukształtowaniu dalszej ścieżki zawodowej.

Zrobiłam więc sobie ponownie jedno z moich zadań z kursów – Kaskadę marzeń. W skrócie mówiąć po prostu poukładałam pomysły w logicznej kolejności.

Zadanie, które jest świetne dla multipasjonatów (czyli osób, które mają dużo pomysłów na siebie), a mają trudność ze zdecydowaniem się na jedną rzecz. Wyszło mi, że muszę wydać książki po kolei.

150710-206-Edit-300x200Podobnie poradziła mi Krzysia Bezubik, doktor literaturoznawstwa z Piszę, bo chcę. To może zrób cykl wydawniczy! – powiedziała.
W sumie tak powstało kiedyś moje 7 ebooków do programu szkoleniowego „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. Mogę zrobić tak samo z tymi książkami! – pomyślałam.
Wydać je wszystkie. Tylko nie naraz, a jedna po drugiej. Z niczego nie muszę rezygnować!
Ale super! Zatem wracam do dzieła!

Niektórzy jednak nie mają żadnego pomysłu na siebie. Są też tacy, którzy nawet jeśli mają pomysły, to brakuje im wiedzy, który pomysł jest tak naprawdę dla nich dobry i uchwytny. Doskonale to rozumiem, bo jedno narzędzie coachingowe choć pomocne, to rzadko kiedy wystarcza, by dokonać ostatecznego wyboru.

pewny_krokDlatego mam do tego cały program, który pomaga w systematyczny sposób określić pomysły na siebie, wybrać te właściwe, a potem zaplanować ich realizację, to jest kluczową częścią mojego programu „PEWNY KROK”, który startuje już w sierpniu.

Tak więc jeśli nie wiesz, co dokładnie dalej robić w życiu zawodowym, to najlepiej zapisz się do programu, w którym pomogę Ci to wszystko gruntownie przerobić.

Kliknij po więcej tutaj

Na koniec, mam coś specjalnego dla Ciebie. Mam zaproszenie na wyjątkową konsultację – gratis.

Na konsultacji:

  • Ty powiesz mi o swoich dylematach zawodowych
  • Ja powiem Ci jak to widzę i czy mogę Ci w nich pomóc
  • Razem zdecydujemy, czy ten program jest teraz najlepszym wyjściem dla Ciebie, czy nie

Ta konsultacja jest dla Ciebie jeśli jesteś na poważnie zainteresowany udziałem w najbliższej edycji kursu  „PEWNY KROK” (sierpień).

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Zakładam, że nasze spotkanie odbędzie się nim pochłoną mnie książki i kolejny wyjazd.

Jeśli chcesz skorzystać wyślij do mnie wiadomość na zasadzie: „Hej Iza, Rozważam na poważnie udział w Twoim kursie „PEWNY KROK” poproszę o wstępną rozmowę”
Najlepiej napisz od razu teraz na iw@pracanawymiar.pl.

Iza

Izabella M. Wojtaszek,
Projektant kariery & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń
Pomagam stworzyć WYMARZONE ŻYCIE zawodowe
www.PracaNaWymiar.pl
PnW_logo_claim_red 2