Od 2008 roku pracuję online

Święta już za miesiąc, dlatego tradycji musi stać się zadość. Jak, co roku o tej porze, przychodzę, aby przekonać Was, że okres okołoświąteczny to najlepszy czas na szukanie pracy. 

Oto powody:

  • niewykorzystany budżet i headcount w firmach – nie wiem, czy wiesz, ale niektóre przedsiębiorstwa pod koniec roku mają obowiązek wykorzystać pieniądze przeznaczone na dany rok. W innym wypadku one po prostu przepadają. Dlatego okres świąteczny to idealny czas na zatrudnienie nowego pracownika i ulokowanie pieniędzy. 
  • mniejsza konkurencja – o tej porze roku mało kto myśli o szukaniu pracy. Wszyscy są zabiegani, przygotowują się powoli do świąt, a wszelkie zmiany i postanowienia zostawiają na “po Nowym Roku”
  • spowolnienie świąteczne – mamy więcej czasu i luźniejszą głowę, aby przyswoić nowe informacje, zwiększyć swoje kompetencje oraz postawić na samorozwój
  • klimat do przemyślenia nowych celów w życiu i kierunku działań zawodowych – święta sprzyjają refleksji 
  • zatrudniający mają więcej czasu, są bardziej otwarci, skłonni do rozmów i spotkań

Jak widzisz powodów jest kilka. Natomiast, sama świadomość nie wystarczy. Trzeba coś z nimi zrobić i wykorzystać tę wiedzę w praktyce. W innym przypadku nic w Twojej karierze zawodowej się nie zmieni. A zmiana może nastąpić już teraz. Przygotowałam dla Ciebie niespodziankę, która Ci w tym pomoże. Ogłaszam nabór do grupowego programu “Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. Ze szczegółami możesz zapoznać się tutaj. 

Sprawdź teraz i skorzystaj z atrakcyjnej propozycji. 

PS. Uwaga! Obecna oferta grupowa jest ważna tylko w tym tygodniu lub do wyczerpania miejsc.