Od 2008 roku pracuję online

Chcę podrzucić ci na szybko informację o wyjątkowym warsztacie Zdobądź pracę MARZEŃ!, z którego skorzystało już ponad 200 osób. Szkolenie odbywa się cyklicznie, ponowna edycja odbędzie się po zebraniu kolejnej grupy chętnych.

Temat: „Jak zdobyć wymarzoną pracę” wyrósł z pytań jakie otrzymuję od ponad 6 lat w kwestii szukania nowej, wspaniałej czy wręcz wymarzonej pracy. Jest to dylemat wielu pracujących i poszukujących pracy. Jeśli chcesz uzyskać wsparcie w pokonywaniu wyzwań w zdobywaniu wymarzonej pracy, to weź udział w moim spotkaniu

Ogólnie celem tego warsztatu jest zachęcenie cię do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia bez żadnych zobowiązań i ryzyka, tak żebyś wyniósł to co jest ci potrzebne do szukania pracy. Toteż podczas warsztatu dowiesz się m.in.:

– Jaki jest pierwszy najważniejszy krok poszukiwania pracy, który nie tylko wpływa na skuteczność zdobywania pracy, co umożliwia zdobycie wymarzonej pracy

Szerszy opis oraz opinie byłych uczestników są tutaj.

W nawiązaniu do przekazywanej wiedzy poszukującym pracy, zaoferuję również specjalny bonus podczas warsztatu.

Ten warsztat będzie trwał godzinę.

Śledź wydarzenie na Facebooku.

Warsztat będzie prowadzony przez Internet więc, aby wziąć udział nie musisz nawet ruszać się sprzed komputera. Ze względu na ograniczenia techniczne liczba miejsc jest ograniczona i wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Zapisz się więc od razu, żeby się potem swobodnie połączyć i zmieścić na linii. Aby się zapisać kliknij tutaj.

O autorce i prowadzącej: Izabella Wojtaszek, Konsultant zdobywania pracy z doświadczeniem Zarządzaniu zasobami ludzkimi. Iza była wielokrotnie po obu stronach muru rekrutacyjnego, zarówno jako rekrutowana i rekrutująca z ramienia Agencji Pracy jak i Działów Personalnych. Nie zawsze jednak miała wymarzoną pracę, borykała się tak jak wielu poszukujących pracy z trudnościami i niewiedzą z czego wynikają.