Od 2008 roku pracuję online

Czy zdarzyło ci się tak rozmarzyć na urlopie, że wróciłeś z pragnieniem zrobienia czegoś zupełnie nowego w życiu?

Z pragnieniem zmiany w pracy i w życiu?

Mi tak. Choćby w zeszłym roku wróciłam z urlopu z przemożnym pragnieniem wydania książki. I choć tą myśl o napisaniu książki miałam od lat, to właśnie w zeszłe wakacje zaczęłam bawić się z tą myślą na poważnie. Ni stąd, ni zowąd zaczęłam sama z siebie budzić się o świcie przed innymi, by zapisać pomysły, które jak fala zalewały moją głowę.

Zauważyłam, że wiele osób ma podobnie. Wraca z wakacji  – jeśli nie od razu z pomysłem – to przynajmniej z zapałem i energią na zmianę. Wakacje to świetny czas na zabawę myślami, fantazjowanie, tworzenie i “pracę” koncepcyjną. Spowolnienia sprzyja wypracowaniu nowych pomysłów na siebie, na swoje życie, na pracę czy biznes. Więc skoro nieraz umysł w wakacyjnych warunkach naturalnie ciągnie nas w tą stronę, to czemu tego nie wykorzystać? Tym bardziej, że przy odpowiedniej stymulacji niejako wszystko dzieje się samo.

Dlatego w tym roku chciałabym Cię zachęcić, by tą wakacyjną moc wykorzystać i pójść z nią o krok dalej. Aby nie tylko doładować akumulatory, ale tak się rozmarzyć, by wrócić z wakacji z zalążkiem pomysłu na rozwój w życiu zawodowym. Z pomysłem jak wieść wymarzony styl życia non stop. W pracy i po pracy. Na urlopie i po nim.

Dlatego zapraszam Cię do przeczytania w te wakacje w czasie wolnym mojej książki “Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” i wykorzystania jej jako inspirację do wypracowania pomysłów zawodowych. Nie ma znaczenia jaka forma pracy jest dla Ciebie ważna: etat, zlecenia czy biznes. W książce jest framework do stworzenia opcji dopasowanych do Ciebie.

Możesz to zrobić jako ćwiczenie. Nieraz już taka “zabawa” w generowanie nowych pomysłów na siebie sprawia, że zaczynamy czuć dystans, swobodę i frajdę w życiu zawodowym, które mamy. Gdy pojawiają się nowe możliwości, znika uczucie przymusu, które wielu przytłacza i stajemy się “Panem swojej kariery”, który może wybierać. I już samo to nieraz zmienia wiele w nastawieniu do życia i bywa, że przynosi większą satysfakcję.

Może się też zdarzyć, że z tej zabawy wyjdzie tak fajny pomysł, że zapragniesz go wdrożyć w życie więc może wrócisz bardziej ukierunkowany na konkretne zmiany.
Albo tak jak ja wrócisz w procesie działań i zmiany. A może pójdziesz o krok dalej i dokonasz zmiany na urlopie?! 🙂 Chętnie się dowiem jak Ci poszło!

Na tą chwilę jednak jeśli nie masz jeszcze mojej książki, to zapraszam po sięgnięcie po nią właśnie teraz.

Wejdź teraz tu www.pasjatozamalo.pl (gdzie możesz też dowiedzieć się jeszcze więcej o książce m.in. przeczytać recenzje).

  • Kliknij “ZAMÓW KSIĄŻKĘ”
  • Opłać i ciesz się weekendem! Na początku tygodnia dostaniesz książkę na wakacje.

Pełnego mocy weekendowania i odpoczywania!

Iza