Od 2008 roku pracuję online

Jak napisać CV bez odnoszenia się do kłamstwa. Tak żeby rekrutacja dobrze poszła. Poznaj 7 wskazówek do napisania CV z perspektywy rekrutera w niespełna 5 minut.

Zawarte w wideo informacje pomogą Ci złożyć CV, dobre CV. CV, które może:

  • przyciągnąć uwagę,
  • zwiększyć Twoją wiarygodność,
  • i zwiększyć siłę przekonywania.

Obejrzyj wideo, i spisz się dobrze w swoim CV.

Widzisz wartość?

  • Skomentuj – wymień jedną rzecz, która ci się podoba.
  • Udostępnij materiał w swoich mediach społecznościowych.

Podsumowując…

Nie lej w CV wody, dodawaj zawsze dowody.

Pamiętaj podane w CV dowody muszą być dopasowane do pracy o jaką się starasz!

Podawanie wygórowanych osiągnięć, kiedy starasz się o dużo mniej ambitną pracę, może „utopić” szanse na zaproszenie do jakiejkolwiek pracy. Dlatego jeśli masz bogate doświadczenie, to upewnij się, że praca o jaką się starasz do tego przystaje. Wybierz pracę na swoim poziomie i dopasuj do potrzeb odbiorcy słowa kluczowe w CV oraz dowody je potwierdzające. 

Potrzebujesz więcej wsparcia z Twoim CV?

Praktycznie wszystko czego potrzebujesz na temat CV jest w Narzędziowniku CV na wymiar. Szczegóły znajdziesz na: http://cvnawymiar.pl/ 

Z Narzędziownika CV pochodzi m.in. technika na zdjęciu.

Jako dowód na to, że wiem co mówię podaję wieloletnie doświadczenie pracy w HR, w tym w rekrutacji oraz w pisaniu CV na zamówienie do różnych rodzajów prac, poziomów, branż, miejscowości i krajów.

Oczywiście sama też miałam niejedna prace. Wiem również, jak to jest szukać pracy w kryzysie, bo mnie to dotknęło nie raz m.in. w 2008 roku. Wyszłam z sukcesem z różnych sytuacji i zmiana mi już nie straszna. Dlatego jeśli potrzebujesz teraz znaleźć nową pracę, to uważam, że możesz. Działaj!

Mam nadzieję, że dobrze się spiszesz w swoim CV!

Iza