Od 2008 roku pracuję online

Chcesz dostać niezawodny przepis na bycie odkrytym?

Oto on:

Określ w czym jesteś (lub możesz być) naprawdę świetny, a następnie dowiedz się gdzie znajdują się ludzie, którzy tak bardzo tego obecnie potrzebują, że są gotowi za to zapłacić. Następnie zaprezentuj im tą najlepszą i adekwatną do ich potrzeb wersję siebie (czyt. sprzedaj im swoje usługi). Voila!

Serio! To takie proste.

Ile już marzysz, by zostać odkrytym, ale to się jakoś nie stało? Może czas zmienić podejście? Wziąć sprawy swojego spełnienia zawodowego we własne ręce? Jest ryzyko, że czekając aż zrobią to za Ciebie inni, minie Ci życie bez spełnienia. Nie straszę. Takie są fakty. No bo jakie jest prawdopodobieństwo, że jeśli nikt Cię nie odkrył do tej pory, to to się nagle w końcu stanie?

Zresztą, skąd ludzie mieliby wiedzieć o czym marzysz jeśli się jeszcze tym nie wykazałeś i co gorsza, zmieniasz co rusz pomysły na siebie i sam się w nich gubisz. Niby są jakoś podobne, a jednak różne i za żadnym z nich nie stanąłeś i liczysz, że inni odnajdą Twoją perłę w Twoim bałaganie?

Oczywiście możliwości na rozwój dla Ciebie jest od groma. Tak się jednak składa, że ludzie patrzą przez pryzmat swoich potrzeb. Mówi się nawet, że ludzi „nie obchodzisz ty, tylko ich własne problemy”. Tak więc sztuka polega na tym, by pokazać Twoim przyszłym pracodawcom, zleceniodawcom czy klientom, jak to co chcesz robić najbardziej na świecie wpisuje się w ich potrzeby. I wtedy bum – zostaniesz odkryty!

Brzmi prosto? Świetnie! Teraz chwila szczerości na ile jesteś gotowy zrobić to zupełnie samodzielnie:

1. Czy wiesz dokładnie czego chcesz obecnie zawodowo?
Jaki rodzaj pracy chcesz wykonywać, na jakim poziomie stanowisk, w jakiej branży, sektorze, rodzaju organizacji, miejscu, dla jakich klientów – to nie są elementy do wyboru, tylko wszystkie po kolei trzeba jasno określić, żeby móc powiedzieć, że wiesz dokładnie czego chcesz).

2. Czy wiesz, kto dokładnie potrzebuje tego typu usług i jest gotowy za nie zapłacić?
To, że nie wiesz czy nie widzisz, to nie znaczy, że nie jest to możliwe. Może tylko Ty i Twoi bliscy tego nie widzicie.

3. Czy jesteś gotowy wyjść ze swojej strefy komfortu i przekonać te osoby do swoich usług?
Liczysz się z tym, że ktoś czasem powie Ci „nie dziękuję” ale wiesz, że dasz radę, bo potencjalnie jest cała lista prospektów. Może nie od razu cały świat, ale wąska nisza na start wystarczy – bo wiesz, że nawet wielcy zaczynali od przeczesywania nisz, by potem podbić resztę świata.

4. Czy potrafisz przedstawić swoją ofertę zawodową innym w przekonujący sposób?

Te rzeczy są w wielkim skrócie podstawą marketingu, tak osobistego w zdobywaniu pracy czy zleceń jak i firmowego, w pozyskiwaniu klientów. To jest sekretem stojącym za tym, żeby rozwijać to co pragniemy, mieć z tego spełnienie, rozwój i pieniądze. Potem są kolejne wyzwania, ale te powyżej, to jest konieczna podstawa na start.

Pisząc, że miałbyś robić to samodzielnie, nie mówię, że nie możesz korzystać ze wsparcia. Nie ma sensu odkrywać ameryki na nowo. Warto uczyć się na cudzych doświadczeniach jak i na cudzych błędach.

Jeśli chcesz mogę Ci pomóc w określeniu:
•    jaka dokładnie praca jest właściwa dla Ciebie
•    drogi dojścia w postaci planu rozwoju i planu zdobywania pracodawców, zleceń czy klientów
a także w:
•    praktycznej nauce najbardziej efektywnych narzędzi zdobywania pracy, zleceń
•    mam też wsparcie dla osób, które chcą mieć swoją własną działalność
Warunek jest jeden, to Ty będziesz musiał wykonać zadania. Także jeśli jesteś gotowy na wzięcie sprawy w swoje ręce, to zapraszam do siebie. Na programy coachingowo-szkoleniowo-doradcze.
W pierwszej kolejności polecam kurs „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. To jest serce i dusza moich wszystkich usług, najbardziej dogłębny program, który pomoże Ci rozwikłać dylematy, poukładać się zawodowo i zdobyć pracę marzeń.
Zainteresowany? Kliknij w poniższy link, by dowiedzieć się więcej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TERAZ  

Zaczynamy już w październiku. Zapisy są teraz.

Dla zainteresowanych udziałem czeka prezent na końcu strony w powyższym linku.
Zgłoś się po odbiór teraz.

Iza_main_panel_PM