Od 2008 roku pracuję online

Powiedzmy, że twoja pensja roczna wynosi 19200 zł czyli zarabiasz 1600 zł na miesiąc (tak, wiem, że to bardzo mało, ale chcę ci to zademonstrować na minimalnej płacy).

Użycie poniższej formuły może ci pomóc określić ile możesz tracić każdego tygodnia bezrobocia. Wstaw tylko twoje liczby.

Uwaga! Ten sposób jest skrótowy, daje przybliżone ale dość dokładne wyniki, żeby wyłapać straty.

1. Roczna pensja np. 19200 zł

2. Podwój tą liczbę (19200 zł X 2 = 38400 zł)

3. Porzuć dwa ostatnie zera, po czym 38400 zł teraz zamieni się na 384 zł

4. Przybliżona tygodniowa płaca za pracę z rocznym wynagrodzeniem 19200 zł wynosi 384 zł

5. Bezrobocie kosztuje kogoś o rocznym wynagrodzeniu 19200 PLN około 384 zł za każdy tydzień braku pracy!

Weź pod uwagę również, że samodzielne szukanie pracy przez większość ludzi z wyższym wykształceniem zajmuje średnio 12 miesięcy co daje dodatkowe straty t.j.:

  • zmarnowanie czasu na nieefektywne poszukiwanie pracy zamiast na jej zdobywanie,
  • psychologiczne, związane z bezrobociem, jak obniżenie poczucia własnej wartości, wiary w siebie, stres, który wpływa zwrotnie na zdrowie, pogorszenie relacji, i wiele innych…
  • tysiące złotych z powodu utraconej pensji (12 miesięcy braku pracy przy minimalnej płacy daje stratę 18432 zł!!!!).

Zauważ też, że ten średni czas szukania pracy dotyczy szukania pierwszej lepszej pracy a nie wymarzonej, która daje spełnienie.

Scenariusz dla tych, którzy decydują się zdobyć wymarzoną pracę samodzielnie najczęściej wygląda tak, że nawet jeśli samodzielnie odkryją wymarzoną pracę i postawią wszystko na jedną szalę, zainwestują w studia i twarde szkolenia oraz certyfikaty w wymarzonej dziedzinie, to i tak nie są w stanie jej zdobyć.

Czym się różnią od osób, które z sukcesem zdobywają wymarzoną pracę i spełnienie?

Tym, że ci którzy zdobywają wymarzoną pracę, oprócz umiejętności zawodowych mają opanowane i wdrożone umiejętności zdobywania pracy.

Nie patrz bezczynnie, jak wyfruwają twoje pieniądze, marzenia o spełnieniu w pracy i lepszym życiu oraz poczucie wiary w siebie jako wartościowy pracownik! Już zredukowanie szukania pracy o jeden tydzień robi WIELKĄ różnicę.

Tak, chcę zainwestować w swoją karierę i zdobyć wymarzoną pracę!

Zapoznaj się z programem Odkryj i Zdobądź pracę MARZEŃ, który zredukuje Twój czas szukania pracy – WIĘCEJ INFO

Gwarantuje ci, że nauczę cię systemu, który odkryje i zdobędzie ci twoją wymarzoną pracę, jeżeli wdrożysz jego zalecenia.

Iza_main_panel_PM