Od 2008 roku pracuję online

Rusza grupa odkrywania i zdobywania pracy marzeń

4-miesięczny program szkoleniowo-coachingowo-doradczy

przez Internet

Dla gotowych na wyjście na wyżyny swoich możliwości
i uzyskanie spełnienia w pracy oraz chcących szybko i w najłatwiejszy z możliwych sposobów zdobyć wymarzoną pracę

Nie każdy pracujący ma spełnienie w pracy i nie każdy szukający pracy ma efekty w zdobywaniu pracy:

  • Być może nie wiesz, jak odkryć odpowiednią dla siebie pracę
  • Może masz pomysły na siebie ale brakuje Ci pewności, że to jest na pewno ta jedna jedyna praca i wiary, że jest to do zrealizowania i że można na tym zarabiać
  • Może już wiesz dokładnie, czego chcesz ale nie wiesz jak sprawić, by stało się to Twoją rzeczywistością w stosunkowo szybki, bezpieczny i łatwy sposób

Odkrycie i zdobycie pracy, która będzie przynosiła spełnienie i pieniądze jest możliwe!

Zapraszamy do udziału w grupie zdobywania pracy marzeń, która może odmienić Twoje życie zawodowe. Na zawsze.

Oto niektóre z elementów programu:

AUDYT KARIERY: Odkryjesz swoją pracę marzeń i upewnisz się, że jest to ta jedna jedyna wymarzona praca

STRATEGIA SPEŁNIENIA MARZENIA: Zrobisz plan bezpiecznej i szybkiej zmiany. Odkryjesz swoje wewnętrzne zasoby i jak na nich skapitalizować

SUPER MOCE PRACY MARZEŃ: Uwierzysz w siebie i swoje możliwości jako pracownik w Twojej wymarzonej dziedzinie. Ty też możesz zarabiać na tym co Cię pasjonuje!

SZYBKIE METODY ZDOBYWANIA: Dobierzesz najszybsze i najskuteczniejsze metody, odpowiednie do Twojego celu i nauczysz się je stosować we właściwy sposób

CV I LISTY MOTYWACYJNE: Nauczysz się pisać dostosowane do siebie i potrzeb pracodawców CV i Listy motywacyjne

TRENING ROZMOWY REKRUTACYJNEJ: Opanujesz nasz system 3-kategorii pytań rekrutacyjnych i być możesz powiesz: „Rozmowa rekrutacyjna jest najprzyjemniejszą z rozmów!”

Więcej info o programie tutaj.

Oto co mówią byli uczestnicy:

„Jest źródłem niekończącej się motywacji i inspiracji. Dziękuję za współpracę :)”
– Malwina Perkowska, Specjalista z branży Zarządzanie i Marketing

 

„Co było dobre? Adaptowalność programu do sytuacji. Dostępność i Kompetencja coacha. Ponadto komunikacja z coachem i otrzymane wsparcie, rady nt CV i zrozumienie.”
– Specjalista z zagranicy, który w trakcie programu awansował na menedżera bankowości w Polsce

 

„ (…) plan programu jest bardzo dobrze przygotowany, jest wyczerpujący, ale też elastyczny – uwzględnia się indywidualne potrzeby. Bardzo dobrym jest też to, iż można poznać siebie, swoje pragnienia i dążenia. Skuteczne narzędzia i ciekawe materiały są z pewnością kolejnym plusem. Największą przyjemność stanowi z pewnością sama rozmowa z coachem, który jest osobą nie tylko niezwykle kompetentną, ale również przyjazną i ciekawą.”
– Karolina, Branża Badania

 

O autorce programu:

Iza Wojtaszek – Wielokrotnie była po obu stronach muru rekrutacyjnego. Rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (np. operator sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie coachingowe nabywała m.in. w NetExpat, pomagając obcokrajowcom z Francji, Australii czy np. Niemiec zdobyć pracę w Polsce. Obecnie pomaga profesjonalistom w zdobyciu wymarzonej pracy poprzez Coaching Zdobywania WYMARZONEJ Pracy w ramach serwisu PracaNaWymiar.pl  Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu.

Teraz jest nabór na ten program.

Jest to ostatni moment, żeby się zapisać.

Cena jest bardzo promocyjna.

Kolejna edycja nie tak znowu szybko.

Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Jeśli masz już pracę marzeń to gratuluje! Z pewnością wiesz jakie to cudowne uczucie, podziel się nim z Twoimi bliskimi, znajomymi i kochankami:) i przy okazji przekaż im tą wiadomość. Z pewnością będą Ci wdzięczni:)