Od 2008 roku pracuję online

Wiesz, że guru social media na świecie – Gary Vaynerchuk – będzie w Polsce?
Masz już bilet na to wydarzenie i jego szkolenie?

Nie!?

W takim razie musimy to szybko nadrobić.

Podzielę się z Tobą moją historią w Internecie. Po raz pierwszy i na dobre przekonałam się do mocy mediów społecznościowych w 2008 roku. Wtedy to mój jeden post o długości niespełna 140 znaków sprawił, że zostałam poproszona o wywiad do Onetu, a zaraz potem przyjechała do mnie telewizja.

Wszystko dzięki jednemu prostemu acz odpowiedniemu działaniu w Internecie.

Od tego czasu zaczęłam wykorzystywać śmielej social media przy promocji mojej marki. Dziś mogę nawet powiedzieć, że moja firma opiera się wyłącznie na działaniach w Internecie, przez co jestem wolna pod kątem lokalizacji.

Wiem, że może i Ty myślisz, jak zbudować silną markę osobową i jak to zrobić bezkosztowo, szybko i cieszyć się niezależnością zawodową. Dlatego z całego serca polecam Ci wykorzystać do tego social media i uczenie się o nich od ludzi, którzy mają je opanowane. Takich jak Gary Vaynerchuk.

Jeśli nie wiesz jeszcze jakimś pechowym zrządzeniem losu kim jest Gary, to oto garść informacji specjalnie dla Ciebie.

Gary to seryjny przedsiębiorcą, który jest znany na całym świecie z wybitnej umiejętności promocji marki osobowej w social media. Robi to przez wykorzystanie zupełnie darmowych kanałów promocji w mediach społecznościowych jakimi są Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Youtube, Podcast itp. Sama sporo się od niego nauczyłam.

Teraz po raz pierwszy przyjeżdża do Polski i będzie się można uczyć od niego bezpośrednio. Tylko do niedzieli (29/04/18) włącznie można kupić bilety na to wydarzenie w przedsprzedaży w najkorzystniejszej  obecnie cenie.

Z tej okazji możesz też w ramach specjalnej promocji dostać ode mnie jeszcze wraz z biletem dwa mega bonusy:

  • Ebook „Poszukiwanie pracy przez media społecznościowe”, którego jestem autorką
  • Moją książkę „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać rozwijać i zarabiać”

Dzięki temu będziesz mieć 2 bilety bilet – zamiast za 3000 zł, to – za 2400 zł, czyli 600 zł taniej.
Poza tym jeszcze zaoszczędzisz 60 zł na wyżej wymienionych materiałach. Czyli w sumie kupując teraz oszczędzasz aż 660 zł.

Możesz też oczywiście kupić też teraz pojedyńczy bilet za 1500 zł z moimi bonusami jeśli chcesz, ale myślę, że fajnie jest pójść z kimś bliskim. Tym bardziej, że razem macie taniej.

KUP BILET TERAZ TANIEJ Z BONUSAMI

Ważne aby dostać bonusy musisz kupić bilet przez mój unikalny link, który jest powyżej. Jeśli nie działa automatycznie, to możesz skopiować go stąd i wkleić do przeglądarki: http://www.wbe.rejestracjamp.pl/_izawojtaszek

Kup bilet jak najszybciej przez powyższy link i zgłoś się do mnie na iw@pracanawymiar.pl po odbiór bonusów.

Iza

Izabella Wojtaszek

Psycholog, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

www.pracanawymiar.pl