Od 2008 roku pracuję online

Chodzi za mną taki pomysł, żeby nagrywać codziennie rano filmik do kawy pt. Zawodowe Espresso. Chcesz?

To by było 3-5 minut. I mały, ale mocny kopniak do działania jak espresso☕️

W tym moje praktyki z zaplecza w 11-letniej pracy online jako trener biznesu i szukania pracy. Będą też rzeczy związane z relaksem, żeby się odstresować i mieć więcej energii.

Wiem, że czasem jest kłopotem dla wielu ogarnięcie się bez widma szefa. Zwłaszcza bezrobotnym. Podobnie przedsiębiorcom czy freelancerom. Nie mówiąc, że teraz wszyscy przez koronawirusa nie mamy tej „kuchni w pracy” i towarzystwa do kawy, nawet gdy pracujemy.

Co myślisz o tym pomyśle? – podziel się w komentarzu. Im więcej osób będzie na tak i będzie to oglądać, tym dłużej będę nagrywać. 

Poniżej wideo, które właśnie nagrałam, żeby dać mały smaczek, co mam na myśli. Oraz jedna rada na dziś, która pomoże nieco zmniejszyć stres i lęk w sytuacji związanej z koronawirusem. W skrócie dowiesz się, co to jest dieta informacyjna. Dlaczego warto zaserwować sobie taki minimalizm w praktyce w czasie pandemii i co konkretnie trzeba zrobić.

?Napisz w komentarzu jeśli chcesz kolejne wideo.

?Wpisz też w komentarzu jaką godzinę sugerujesz. Aktualizacja – filmy są o 7:30. Na tą chwilę publikacje są w pierwszej kolejności na Facebooku.

Dodaj do obserwowanych Fanpage na Facebooku, by zobaczyć kolejne wideo – już jutro rano.

Na Youtube możesz zobaczyć playlistę z archiwum nagrań – przejdź tu.