Od 2008 roku pracuję online
Dziś jest dzień kiedy w końcu zdecydujesz, czy chcesz mieć spełnienie w Twojej wymarzonej pracy, czy nie.
Gorąco zachęcam Cie do tego pierwszego.
Oto 9 powodów, dlaczego warto zrobić to teraz:

1. MOŻESZ TO MIEĆ!

Możesz mieć spełnienie w pracy i wymarzoną pracę. Teraz mamy możliwości jakich nie mieli nasi przodkowie. Możesz dopasować pracę do siebie, a nie tylko siebie do pracy. Możesz się samorealizować, jak nigdy. Mieć lepszą pracę i życie. Zasługujesz na to! Zasługujesz na to, by zarabiać na tym na czym się znasz i co Cię pasjonuje. Świat potrzebuje ludzi, którzy z pasją pomagają innym w tym na czym się znają najlepiej. Bo zarówno Tobie, jak i nam wszystkim, będzie się wtedy lepiej żyło. Dlatego chce Ci w tym pomóc, jeśli mi pozwolisz.

2. EDYCJA NAJLEPSZA ZE WSZYSTKICH

Proces, kroki i narzędzia do zdobycia wymarzonej pracy wprawdzie się nie zmienią. Jednak program z każdą edycją jest coraz lepszy. Tak jest siłą rzeczy. Tak jak każdy iPhone jest coraz lepszy. Ta edycja będzie więc lepsza od poprzedniej, wręcz wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.
Po pierwsze, mam uszy i oczy szeroko otwarte, i cały czas się rozwijam a program ze mną. Udoskonalenie wzmacnia też nieustanna praca z klientami z różnych branż i dziedzin. Dzięki temu program będzie jeszcze bardziej dostosowany do Twoich potrzeb.

3. WYJĄTKOWA OKAZJA

Na prośbę zainteresowanych programem postanowiłam spontanicznie udostępnić tylko jego część. Teraz można wyjątkowo skorzystać tylko z pakietu „Zdobądź pracę marzeń” i nabór jest już tylko do tego pakietu. To jest najgorętszy, najbardziej soczysty element całego programu, który budzi niezwykłe zainteresowanie. Nigdy nie był sam w sobie sprzedawany. Być może nie będziemy tego tak udostępniać nigdy więcej. Co więcej teraz korzystając z tego pakietu możesz zdobyć prace w miesiąc lub szybciej.

4. WSPARCIE EKSPERCKIE NA CAŁEJ LINII

Praca zarówno indywidualna, jak i grupowa. Wsparcie eksperta zdobywania pracy, doświadczonego rekrutera, psychologa, trenera. Dostaniesz wszystko, co Ci potrzebne. Szkolenie, coaching, doradztwo. Nawet książki w PDF z zadaniami, wzorami, przykładami do każdego kroku. Wszystko co potrzeba, aby dokonać zmiany jakiej pragniesz.

5. PRZYJAZNE WSPIERAJĄCE ŚRODOWISKO

Uprzedzam, nie jest to szkolenie w sterylnej sali czy anonimowy webinar, to jest bardzo kameralna grupa rozwojowa. Grupa, w której wszyscy uczestnicy tworzą wspierającą się atmosferę i na swój sposób pomagają sobie wzajemnie w działaniu prowadzącym do jednego celu – zdobycia wymarzonej pracy, która daje spełnienie.
W grupie jest moc, którą ciężko sobie wyobrazić, szukając pracy samemu. Pozwól, że tu oddam głos jednej z byłych uczestniczek, która na koniec programu powiedziała m.in.:
„…nie miałabym takiego zaparcia i odwagi bez was, bez grupy, waszego wsparcia, tych rozmów i pozytywnej energii płynącej z tej naszej grupy i poparcia, że idziemy w dobrą stronę i takiego po prostu czasami spojrzenia kogoś z zewnątrz.”
Jak widzisz, grupa dodaje odwagi i energii. Poza tym, sprawia, że wpada się na pomysły czy robi rzeczy, których samemu dużo ciężej byłoby się podjąć.

6. JEDYNA TEGO TYPU SZKOŁA I PRAKTYKA W POLSCE

Slajdy_3rzeczy_do_RR.038Mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością. To jest jedyny program, który uczy zdobywania wymarzonej pracy w praktyce oraz narzędzi takich jak przechwytywanie ofert pracy nim znajdą się w portalach, pisanie CV i listów na wymiar (które są dużo bardziej skuteczne niż ogólne, spozycjonowane czy dopasowane aplikacje). Jednocześnie kładzie nacisk na dopasowanie pracy do ciebie i twoje spełnienie się w pracy a także rozwój osobisty i relacje oraz, co najważniejsze, zdobycie pracy podczas programu.

7. WYGODNE MIEJSCE SPOTKAŃ DLA KAŻDEGO

Zajęcia odbywają się w Twoim pokoju lub biurze, w parku, wszędzie tam gdzie poczujesz się komfortowo i będziesz móc w spokoju i skupieniu pracować, słowem w dowolnym, ulubionym miejscu na ziemi czyli przez Internet na SKYPE.

8. ŚWIEŻE SPOJRZENIE, INNOWACYJNE, SKUTECZNE ROZWIĄZANIA

To jest bardzo ważny powód. W programie dowiesz się o różnych rozwiązaniach, które nie wszyscy znają, i bardzo możliwe, że nie zna ich też twoja konkurencja na rynku pracy. Od hakowania ofert pracy, przez szycie aplikacji na wymiar po szukanie pracy przez media społecznościowe i Model 3 Kategorii Pytań Rekrutacyjnych. Nie wiesz o czym mowa, to dobrze. Po to właśnie jest pakiet „Zdobądź pracę marzeń!”

9. ZMIANA NA LEPSZE I PO CAŁOŚCI

Całe to doświadczenie z pewnością wniesie zmiany w twoje życie zawodowe. Wielowarstwowo i kompleksowo. Jeżeli czujesz, że „w końcu” nadszedł moment na zmiany, na powiedzenie „tak” swoim pragnieniom zawodowym, swoim pomysłom i uzyskanie spełnienia w pracy – to jesteśmy tu dla Ciebie.
Brzmi ciekawie?

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zapisy do pakietów „Odkryj i zdobądź” oraz „Stwórz pracę marzeń” są już zamknięte. Możesz jeszcze tylko skorzystać z pakietu „Zdobądź pracę marzeń” Nie przegap! Więcej tutaj.

Zapisy przyjmujemy jeszcze tylko dziś do 23:59 czasu polskiego). Kolejna taka edycja nie tak szybko.

Brak decyzji jest również decyzją. Jest zgodą na to masz do tej pory. To jest ok jeśli tego chcesz. Choć wszyscy mogą mieć spełnienie w pracy i życiu, i lubić poniedziałki, to nie wszyscy muszą to mieć.

Ty decydujesz!

Pozdrawiam,

Iza

Pomagam ODKRYĆ – STWORZYĆ – ZDOBYĆ pracę MARZEŃ

Iza PINIza Wojtaszek, ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Uważa, że prawie każdy może mieć pracę marzeń, i dlatego na co dzień jest konsultantem/trenerem zdobywania wymarzonej pracy. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu.