Od 2008 roku pracuję online
  • Nie chcesz być ignorowany aplikując do pracy?
  • Masz spore ambicje, ale nie wiesz jak się wyróżnić?
  • Chcesz dowiedzieć się, jak napisać naprawdę dobre CV?

Jeśli TAK, to dołącz do CVnarium!

 

? Dlaczego warto skorzystać?


CVnarium jest najnowocześniejszym seminarium o CV online. Jest oparte na dowodach z obu stron muru rekrutacyjnego, a także na badaniach psychologicznych i marketingowych. CVnarium jest wspaniałym sposobem, by dowiedzieć się jak napisać CV, które wyróżni się w mgnieniu oka.

 

Spotkanie poprowadzi Izabella Wojtaszek! ✨


Ma wieloletnie doświadczenie w branży Zarządzania Zasobami Ludzkimi, włączając w to doświadczenia z pracy po drugiej stronie muru jako rekruter. Rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (m.in.Randstad) i w działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej, KUL i SGH.
Przez wiele lat pisała CV na zamówienie oraz skonsultowała setki CV w wyniku czego opracowała niezwykle skuteczne pomoce do pisania CV i wielowymiarową metodę pisania CV – CV na Wymiar, która jest opisana w Narzędziowniku CV na wymiar. Z wykształcenia jest magistrem psychologii społecznej oraz kwalifikowanym trenerem biznesu. Od wielu lat pracuje zdalnie świadcząc niezależne usługi wsparcia w budowaniu kariery.

? Gdzie i kiedy


Spotkanie jest organizowane na zaproszenie Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, największej organizacji studenckiej na świecie. Odbędzie się 26.05 (środa) o 18:00
Zapisy są tutaj. Gratis.
Termin ci nie odpowiada?
Możesz zakupić nagranie z wsześniejszych edycji CVnarium w ramach Narzędziownika CV na wymiar – tutaj.
Do zobaczenia!