Od 2008 roku pracuję online

Gdyby nie książka „Biznes ci ucieka”, to prawdopodobnie nie byłoby mojej książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”. A już na pewno nie tak szybko. Dlaczego?

Bo od książki „Biznes ci ucieka” rozpoczął swoją przygodę z pisaniem, wydawaniem książek i uczeniem tego innych jej autor – Marcin Osman. Osoba, która przeprowadziła mnie przez proces wydania książki na własną rękę czyli jako tzw. selfpublisher. Wydanie książki to jednak tylko jeden z wielu pomysłów biznesowych, do którego może się przydać książka Osmana.

To co mi się podoba u Marcina Osmana, to jego podejście biznesowe. Przede wszystkim szybkie działanie oraz to, że według jego filozofii nie musimy mieć wielkich pieniędzy, by zakładać biznes (czy by wydać książkę). Bo jak słusznie zauważa Marcin – biznes zakłada się nie po to by wydawać pieniądze, ale po to by je zarabiać. No ale żeby tak było trzeba umieć sprzedawać tak jak Marcin.

Niestety, wielu przedsiębiorców pomija aspekt zarabiania licząc, że biznes zrodzony z pasji sam się obroni i sam z siebie przyniesie trwałe efekty biznesowe. Tymczasem jak już się może domyślasz, pasja choć ważna, to za mało. Drugim z trzech kluczowych elementów do stworzenia prosperującej firmy jest – obok pasji – sprzedaż. Dlatego jeśli myślisz o czymś swoim, to warto byś dowiedział się na start jak najwięcej o tych fundamentach tworzenia działalności, w tym o sprzedaży.

Z „Pasja to za mało” dowiesz się jaką kombinację składników trzeba, by wypracować pomysł biznesowy, który przeżyje lata (a może i Ciebie).

Poza tym z obu pozycji dowiesz się więcej o jednym z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów na sprawdzenie Twoich pomysłów na biznes. Osobiście dużo zgłębiałam walidację pomysłów, grupy docelowe itp. podstawy nowych przedsięwzięć, ale powiem szczerze nie spotkałam się z tym, aby ktoś podszedł do tego tak praktycznie jak Osman. Dlatego sama wspomniałam o tym czego się nauczyłam od Marcina w swojej książce w odniesieniu do mojego przypadku. Z książki Marcina dowiesz się o jego cejsie testowania pomysłu. To tylko niektóre z wątków opisanych w obu książkach ale uważam najważniejsze, bo na tym wiele startupów się wykłada.

W ramach specjalnej promocji kupując teraz jedną z tych książek drugą możesz dostać za 10 zł, co sprawi, że zaoszczędzisz 29 zł.

Liczba promocyjnych pakietów jest ograniczna.

Zestawy książkowe do kupienia tylko i wyłącznie TUTAJ. W linku znajdziesz też więcej informacji o zestawie.

Ćwicz przedsiębiorczość, wykaż się szybkim działaniem, kup teraz.

A jeśli znasz kogoś kto myśli o złaożeniu firmy, to podziel się z nim tym postem.