Od 2008 roku pracuję online

11182068_10152983512548952_4708207482948199614_n

Muszę się z Tobą podzielić, czymś co mnie dotknęło do żywego. Tak, że piszę to na spontanie i bez cenzury. Także jeśli jesteś wrażliwy na mocne słowa to przepraszam, ale inaczej dziś nie mogę.

Wczoraj została zwolniona z pracy jedna z moich współuczestniczek szkoły, do której chodzę w Stanach i napisała do nas tą wiadomość, którą ci wkleiłam powyżej.

Cierpi. Nie tylko ona, ale i jej rodzina.

Nie daje mi to spokoju, bo wiem jak to jest…. Dlaczego nie mogą zwalniać ludzi jakoś po ludzku!?

To jest takie smutne, nie wysyłają ci żadnych sygnałów i nagle BUM!
Bajzel w całym Twoim życiu.

Wiesz, sama miałam kiedyś podobną sytuacje. Przełożony postanowił nie przedłużyć mi umowy.
Nie miał tylko odwagi mi o tym powiedzieć.
Ani z wyprzedzeniem.
Ani nawet w dniu końca umowy.
Ani nawet kiedy siedziałam po godzinach ustania umowy!

Liczył aż się domyślę, że mi jej nie przedłuży? Czy po prostu jest tak bezwzględny? Bezmyślny? Może jest po prostu … palantem?
O ironio! Zgadnij kto został zwolniony jako następny?
Nie daje mi to jednak satysfakcji.

Chciałabym, aby w naszych pracach traktowali nas po ludzku. Bo praca to nasze życie.

Nie mamy jednak wpływu na innych, mamy na siebie. To co możemy zrobić, to zadbać o siebie i swój własny … stołek i nauczyć się, jak zdobywać prace.

Dlatego kiedyś zdecydowałam się inwestować w umiejętności zdobywania pracy, zleceń, klientów.
Do nieskończoności.
By nigdy, przenigdy więcej, nie być już w takiej sytuacji, że dajesz z siebie max swojemu pracodawcy, a on cię zwalnia bez słowa, a ty jesteś takim szoku, że nagle sypie ci się całe życie i plany.

Zdobycie wymarzonej pracy, w której możesz się realizować i dobrze zarabiać jest możliwe!
To nie musi być maraton życia. To nie musi być stresujące i bezowocne. Ale tak, to wymaga czasu, żeby się tego naprawdę dobrze nauczyć.
Proszę nie czekaj aż Ci się życie posypie jak mojej znajomej. Zacznij się uczyć zdobywania jak najszybciej, by mieć niezależną karierę (i życie) od zwolnień i niekompetentnych przełożonych.

Kiedy masz pracę, to masz większy wpływ na swoje życie i możesz pracować nad zdobywaniem wymarzonej pracy.
To jest idealny czas kiedy możesz się tego nauczyć.
Kiedy cię zwolnią, to nie będziesz miał już takiej mocy decydowania o sobie. Nie mówię ci tego by cię straszyć. Po prostu wiem, nie tylko z własnego doświadczenia, że wtedy będzie ci się palić pod tyłkiem, że każda nawet najgorsza oferta będzie ci się wydawać zbawieniem. Do pierwszego dnia w pracy.

10690050_858700877535563_6068237189462217110_nPrzykro mi to mówić, ale jeśli nie zrobisz czegoś istotnego w kwestii nauczenia się szukania pracy zawczasu, to są spore szanse, że gdy zdarzy ci się zwolnienie (a zdarza się nawet najlepszym), to nigdy nie wyrwiesz się z kołowrotka pierwszych lepszych prac.
Co gorsza, Twoje marzenia zostaną nie zrealizowane, bo wskazówki zegara, tak jak kołowrotek, bardzo szybko się kręcą.

Z jakiegoś powodu trafiłeś na ten blog i czytasz ten artykuł. Wiesz to Ty i wiem to ja, że masz coś ważnego do przerobienia w temacie zdobywania Twojej wymarzonej pracy.

Jeśli chcesz skorzystać z wsparcia w szukaniu pracy, ale NIE w pełnym pakiecie, bo masz pewną wiedzę, potrzebujesz tylko jakiś jeden drobny element albo tylko trochę lekkiego, acz konkretnego ukierunkowania, to teraz możesz to mieć.

Teraz możesz jeszcze skorzystać z kursu w super kameralnych i korzystnych warunkach. Za jedyne 690 zł dostaniesz to co potrzebujesz, by być Panem swojej kariery.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zafunduj sobie kurs teraz, kiedy możesz i jedź (bezpiecznie) na majówkę załadować baterie na naukę zdobywania pracy przed wakacjami.