Od 2008 roku pracuję online

„Zasiedziałeś się” w swoim obecnym miejscu pracy? Chcesz otworzyć swój biznes? Zastanawiasz się, czy da się to pogodzić z pracą na etacie? A może już masz swój biznes, ale utknąłeś w martwym punkcie? Niezależnie od tego, czy szukasz nowych wyzwań w pracy na etacie, planujesz swój biznes lub już go rozwijasz, to wydarzenie z pewnością Cię zainteresuje.

11 marca (sobota) w Warszawie odbędzie się konferencja „Strefa Zmian – życie zawodowe”. To już III edycja konferencji pod szyldem #StrefaZmian. Konferencja skierowana jest do zarówno do osób, które poszukują nowych wyzwań w pracy etatowej, właścicieli mikrofirm, a także freelancerów.

Znakiem rozpoznawczym konferencji #StrefaZmian jest podział prelekcji na trzy strefy tematyczne. W edycji poświęconej zmianom w życiu zawodowym uczestnicy mają do dyspozycji Strefę „Etat”, Strefę „Własny biznes” oraz Strefę „Inspiracje”. W każdej ze stref jednocześnie odbywają się będę prelekcje zaproszonych ekspertów. To uczestnik decyduje, w których wystąpieniach weźmie udział. Co więcej – może o tym decydować spontanicznie, w trakcie konferencji.

Skąd pomysł na taką formułę wydarzenia? Pytamy o to pomysłodawców konferencji, czyli socjolożkę Jadwigę Korzeniewską (Laboratorium Zmieniacza) oraz psychologa Igora Rotberga (Psychologia Współczesna).

– Iskrą do działania były konferencje, w których sami braliśmy udział jako uczestnicy. Nie opuszczało nas wrażenie, że często na tego typu eventach uczestnicy i ich potrzeby nie są najważniejsze. Stąd pomysł na stworzenie trzech stref tematycznych i na oddanie decyzji w ręce uczestników. Dzięki temu każdy uczestnik szyje program konferencji na miarę swoich potrzeb i możliwości. – mówi Jadwiga Korzeniewska

– Poprzez trzy strefy tematyczne dajemy uczestnikom możliwość zdobycia konkretnej, fachowej wiedzy z różnych obszarów życia zawodowego. Jednocześnie łączymy ludzi o różnych potrzebach i historiach, którzy mają możliwość wymieniać się doświadczeniami i zawierać nowe znajomości. Jest to szczególnie cenne dla właścicieli małych i młodych biznesów. – dodaje Igor Rotberg

Wśród prelekcji znajdą się takie tematy, jak audyt kariery, zasady tworzenia dobrego CV, łączenie pracy etatowej z własną działalnością, prawne aspekty własnej działalności, organizacja pracy freelancera, budowanie marki eksperckiej poprzez prowadzenie bloga, wycena własnych usług.

Nie zabraknie także tematów trudnych jako wypalenie zawodowe czy też radzenie sobie w sytuacji kryzysu, porażki. W Strefie „Inspiracji” dodatkowo będzie można także posłuchać historii „z życia wziętych”, gdzie swoimi doświadczeniami dzielić się będą osoby, które odniosły sukces w realiach polskiego biznesu.

Podczas wydarzenie wystąpi Izabella Wojtaszek z PracaNaWymiar.pl z prelekcją pt. Audyt kariery: sprawdź czy jesteś na dobrym kursie.

Szczegółowy program wydarzenia i bilety dostępne na: https://strefazmian3.evenea.pl/?source=PracaNaWymiar

Jeśli zdecydujesz się na udział bardzo proszę, abyś bilet nabył przez powyższy link partnerski. Ty nic nie tracisz, a ja dzięki temu dostanę wynagrodzenie za przekazanie Ci informacji.