Jak zintegrować pracę z życiem będąc zarządzającym

Zapraszamy na szkolenie, na którym dowiesz się, jak łatwiej łączyć pracę z życiem pełniąc pełną wymagań rolę zarządzającego.

ZAGADNIENIA

W trakcie szkolenia zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • WORK LIFE INTEGRATION, w tym analiza (nie jednego) przypadku – wyzwań psychologicznych w życiu managera, statystyki zwolnień lekarskich z powodów chorób psychicznych jak depresja i wypalenie zawodowe
  • SYMPTOMY WYPALENIA ZAWODOWEGO I DEPRESJI, co naraża na depresję i wypalenie, omówienie symptomów i zrobienie testu
  • JAK MANAGEROWIE POWINNI REAGOWAĆ, GDY ZAUWAŻĄ SYMPTOMY WYPALENIA/DEPRESJI (w tym kiedy zwracać się do specjalisty i do jakiego; ścieżki postępowań)
  • JAK ZARZĄDZAĆ ZESPOŁEM, ŻEBY PRZECIWDZIAŁAĆ WYPALENIU ZAWODOWEMU (rola managera w pomaganiu, kluczowe reguły zarządzania pracą z punktu widzenia psychologii pracy i motywacji)
  • JAK PRACOWAĆ Z OSOBĄ, KTÓRA ZMAGA SIĘ Z WYPALENIEM, DEPRESJĄ – najważniejsze wytyczne
  • WELL BEING & HAPPINESS W MIEJSCU PRACY – podstawy inteligencji emocjonalnej i higieny pracy czyli jak zapewnić sobie jakościowy odpoczynek i prawdziwą regenerację, by mieć większą energię do pracy i życia oraz zwiększyć poczucie szczęścia

PROWADZENIE

IZABELLA WOJTASZEK – Specjalizuje się w pomaganiu kadrze zarządzającej w tworzeniu WYMARZONEGO ŻYCIA zawodowego. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii z ukończonymi podyplomowo: Szkołą Trenerów Biznesu oraz wprowadzeniem do prowadzenia Psychoterapii. Izabella ma bogate doświadczenie w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi, w tym w pracy w korporacji jak i jako niezależny trener/coach/doradca w projektowaniu i przeprowadzaniu programów rozwojowych. Obecnie na co dzień prowadzi wirtualny gabinet coachingowo-szkoleniowo-doradczy, w którym wspiera zarządzających w korporacjach w uzyskaniu większego spełnienia w pracy. Jeszcze przed maturą wygrała konkurs o indeks studiów psychologicznych miesięcznika psychologicznego „Charaktery”. Od tego czasu regularnie pojawia się w mediach jako ekspert (TVN, TVP i wiele innych, ostatnio Stołeczna Gazeta Wyborcza). Izabella jest autorką książki „Pasja to za mało, czyi jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” oraz 10 ebooków.

KONTAKT

Telefon: 602 398 000
Mail: iw@anoppa.pl
Strona: www.anoppa.pl; www.pracanawymiar.pl