Od 2008 roku pracuję online

Mamy trzy rodzaje CV na świecie. Czy wiesz, który rodzaj jest wykorzystywany w Twoim docelowym kraju?

Jeśli szukasz odpowiedzi na to czy inne pytania związane z międzynarodowym rynkiem pracy mam webinar dla Ciebie.

Szkolenie „Jak zdobyć pracę za granicą” zostało stworzone z myślą o wysoce wykwalifikowanych specjalistach, którzy szukają pracy za granicą swojego ojczystego kraju.

To spotkanie jest wprowadzeniem do zdobywania pracy za granicą i będzie poświęcone kluczowym zasadom aplikowania do pracy na świecie.

Uczestnicy podczas spotkania:
– poznają standardy tworzenia aplikacji do pracy do rekrutacji międzynarodowych,
– dowiedzą się, jakie pisma pisać do pracy w zależności od regionu świata,
– zdobędą/udoskonalą podstawowe umiejętności pisania najważniejszych dokumentów,
– dowiedzą się, co jeszcze ma wpływ na zdobycie pracy na świecie.

Prowadzenie:
Iza PINIzabella M. Wojtaszek

Ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Uważa, że praktycznie każdy może mieć WYMARZONE życie zawodowe i dlatego na co dzień pomaga zdobyć pracę marzeń. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej oraz członków AIESEC z 17 krajów świata.
Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Na co dzień prowadzi internetowe kursy zdobywania pracy marzeń w ramach serwisu www.pracanawymiar.pl

 

ZAPISZ się TERAZ