Od 2008 roku pracuję online

Muszę się z Tobą podzielić pewną nowinką na gorąco. Jedni z moich klientów – Dominika i Michał – przeprowadzają się właśnie do Kanady.
To niezwykła historia, która pokazuje, jak zdobycie pracy marzeń wpływa na stworzenie życia marzeń.
Co więcej, ich losy wskazują, jak zdobyć pracę marzeń nawet kiedy początkowo nie mamy pojęcia od czego zacząć oraz jak zdobyć to czego pragniemy, kiedy jesteśmy tak zabiegani.

Zresztą, co ja ci będę opowiadać. Musisz zobaczyć wideo wywiad, który z nimi wczoraj nagrałam. Trwa on godzinę. Docelowo pewnie to skrócę, bo wiem, że to sporo czasu. Chciałabym jednak abyś zobaczył taki oryginalny, szczery wywiad. By nikt nie mówił, że jest zmanipulowany;)

Na poważnie, jest tam tak dużo wartości i cennych podpowiedzi, że mam niemały dylemat, jak to skrócić. W każdym razie chcę, żebyś zobaczył pełną wersję póki jest i skorzystał. Koniecznie obejrzyj to teraz.

Blog banerki.001Jeśli też chcesz skorzystać z programu z ODKRYJ I ZDOBĄDŹ pracę marzeń!, to możesz teraz klikając w poniższy link.

INFO i ZAPISY

O autorce: Izabella Wojtaszek, Psycholog społeczny & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Uważa, że praktycznie każdy może mieć WYMARZONE życie zawodowe i dlatego na co dzień pomaga odkryć i zdobyć lub stworzyć pracę marzeń. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest m.in. autorką programu „ODKRYJ I ZDOBĄDŹ PRACĘ MARZEŃ.

PracaNaWymiar.pl – Spełnienie, Rozwój, Pieniądze
PnW_logo_claim_red 2