Gotowy na następny ruch zawodowy lub biznesowy?

Skorzystaj z doświadczenia firmy szkoleniowo-doradczej ANOPPA ze specjalizacją w rozwoju kompetencji potrzebnych w pracy

Chcesz cieszyć się WYMARZONYM ŻYCIEM zawodowym?

Dowiedz się jak dokonać zmiany zawodowej z PracaNaWymiar.pl

Programy szkoleniowe i szkolenia tworzone "na miarę" potrzeb - Twoich i Twojej organizacji

Projektowanie i przeprowadzanie szkoleń z umiejętności potrzebnych w pracy:

 • swobodne wystąpienia publiczne: autoprezentacja, pokonywanie stresu, przygotowanie wystąpienia, nowoczesne prezentacje multimedialne, wystąpienia przed kamerą, expose lidera
 • zapobieganie rotacji pracowników: rekrutacja i dobór personelu, satysfakcja z pracy – praca marzeń, zarządzanie talentem, job crafting
 • komunikacja: empatyczna i asertywna, budowanie relacji, obsługa klienta, przekonywanie i negocjacje, sprzedaż i „zbijanie” obiekcji
 • praca zdalna, praca hybrydowa, workation
 • dobrostan psychiczny w pracy/ well-being: zarządzanie emocjami, radzenie sobie ze stresem w pracy, profilaktyka wypalenia zawodowego, jak radzić sobie z konfliktami, mental health w pracy, job insecurity
 • kompetencje managerskie: budowanie zespołu, delegowanie, udzielanie informacji zwrotnych, motywowanie, wywieranie wpływu, coaching managerski, servant leadership, etc.

Publikacje

Eksperckie wystąpienia w ogólnopolskich mediach (telewizja, radio, prasa, portale). Regularne wystąpienia w „Pytanie na śniadanie” od 2019 roku, a także w radio. Ostatnio również we włoskiej telewizji internetowej. Wydawca książki oraz 10 ebooków.

w

Coaching managerski

Mowa motywacyjna

Speech motywacyjny, webinar, warsztat w formie online lub na żywo:

 • Przepis na pracę marzeń w… Twojej organizacji 
 • Twój kROK, czyli mała WIELKA zmiana (aktywizacja pracownicza)
 • Inne wystąpienia na zamówienie (wystąpienia dla biura, wystąpienia na kongresach, wystąpienia na targach, warsztaty na targach pracy, warsztaty w projektach CSR, wystąpienia EB, wystąpienia w projektach promujących dobrostan psychiczny, pozytywne zdrowie psychiczne w pracy oraz kulturę DEI itd.)

Izabella Wojtaszek

Założycielka firmy ANOPPA, Trener, Coach, Psycholog

Izabella Wojtaszek założyła firmę ANOPPA w 2008 roku. Nazwa działalności jest skrótem łacińskiego powiedzenia: ANimis OPibusque PArati, które głosi „gotowi na wszystko”, „prepared in minds and resources” i obrazuje podejście do prowadzonych programów edukacyjnych.

Firma została założona z myślą o projektowaniu i przeprowadzaniu programów rozwojowych z umiejętności miękkich potrzebnych na rynku pracy. Najczęściej prowadzonymi szkoleniami były dotąd dotyczące komunikacji dla liderów wielokulturowych oraz programy coachingowo-szkoleniowo-doradcze związane z tworzeniem wymarzonego ŻYCIA ZAWODOWEGO dla chcących zmiany zawodowej.

Izabella Wojtaszek jest Magistrem Psychologii Społecznej. Indeks psychologiczny wygrała przed maturą w konkursie organizowanym przez miesięcznik psychologiczny „Charaktery”. Pracę magisterską napisała i obroniła po angielsku pod przewodnictwem dr Paula Toro z Wayne State University w Detroit, co było wynikiem części międzynarodowych badań.

Izabella ponadto jest certyfikowanym Trenerem Biznesu, ukończyła szkołę Coachingu Managerskiego oraz liczne szkolenia m.in. z obsługi klienta, sprzedaży i pracy online, a także studium treningu interpersonalnego.

Praca zawodowa Izabelli od początku jest związana korporacyjnym Human Resource Management. Pracowała w działach wewnętrznych międzynarodowych korporacji oraz w międzynarodowej agencji zatrudnienia oraz jest podwykonawcą w globalnej firmie szkoleniowo-coachingowej. 

Była też m.in. wykładowcą na kierunkach International i Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, a także trenerem w Biurze Karier Politechniki Warszawskiej, prowadziła również zajęcia na KUlu, oraz w Szkole Głównej Handlowej.

Ponadto ma na koncie przeprowadzenie szkoleń dla grup z takich organizacji jak Astellas Pharma Polska/AktrenFundacja Inna Przestrzeń (kilkuletnia współpraca), Fundacja Ocalenie, Vital Voices – Chapter Poland, Lewiatan Business Angels,  PMI Chapter Warsaw, Przedsiębiorcza Kobieta Warszawa (2 edycje), Festiwal PROGRESSteron (2 edycje), Tydzień Kobiet Sukcesu, Geek Girls Carrots (wystąpienia w całej Polsce), Kariera IT (3 lata comiesięcznych około 100-osobowych wystąpień w całej Polsce, w tym prowadzenie cieszącego się niezwykłą popularnością stoiska doradczego dla IT), AIESEC (szkolenie osób z 17 krajów jednocześnie), TEDx Warsaw – przeprowadzenie warsztatu dla mówców pierwszej edycji TEDx w Polsce, NetExpat S.A. (coachingi dla kadry zarządzającej i ich partnerów przenoszących się za granicę), Vita Et Opus L.T.D. (dobrostan psychiczny – stworzenie treści do kursu wideo – nagrania, PDFy, opisy). 

Wsród klientów niezależnej działalności doradczej Izabelli jest kadra zarządzająca z największych korporacji w Polsce, w tym z czołowych międzynarodowych firm doradczych. 

KONTAKT: Mail: wsparcie@pracanawymiar.pl Telefon: 602 398 000

I met Iza as Public Speaking trainer at the MBA course, and later on I have asked her to help me and my team during preparation to Hult Global Case Challenge 2011. She has spent a lot of time with us and helped us in enhancing our public speaking abilities, Iza assisted us in putting our ideas into form of presentation and she advised us on how to make our speech interesting and brief. I can recommend Iza to all teams which need to work out presentations together and to individuals who seek some hints on public speaking. She is very dedicated to her work and always shows a lot of enthusiasm towards clients. Working with her gives fun and knowledge.
Maya Krzyżanowska

Consultant, HRM Industry

Pani Izabella Wojtaszek współpracowała z naszą organizacją od Lipca 2010 do Grudnia 2011. W trakcie tego czasu była częścią następujących aktywności: 

 • Koordynacja projektu tworzenia programu szkoleniowego i koordynacja zespołu trenerów (Akademii Trenerów) dla Warszawskiego Centrum Wielokulturowego,
 • Przeprowadzenie modułów treningowych w trzech edycjach Akademii Trenera,
 • Poszkoleniowy coaching dla uczestników,
 • Przeprowadzenie modułów szkoleniowych podczas warsztatów Fabryka Projektów dla liderów społeczności obcokrajowców żyjących w Warszawie.

Pani Izabella Wojtaszek była wybrana z 75 kandydatów na trenerów w Akademii Trenerów Warszawskiego Centrum Wielokulturowego i udowodniła, że jest jednym z najlepszych trenerów

Miałem szansę z nią współpracować. Jej moduły szkoleniowe charakteryzują się wysokim poziomem kreatywności i profesjonalizmu. Pani Wojtaszek pokazała, że jest osobą o rzadko spotykanej niezawodności, odpowiedzialności i empatii. Nie wątpię, że wszystkie kolejne zadania jakich się podejmie zyskają dzięki jej zaangażowaniu.

Witek Hebanowski

Prezes, Fundacja Inna Przestrzeń

wydana książka

ebooków

wystąpienia w mediach

Uczestników szkoleń

Zobacz projekt www.pracanawymiar.pl

Stwórz swoje WYMARZONE ŻYCIE zawodowe

Dopasuj pracę do siebie, a nie tylko siebie do pracy

Zdobądź pracę marzeń

Stwórz biznes oparty o Twoją markę osobistą

KONTAKT - Napisz do managera firmy