Udział w warsztacie otworzył mi oczy na kilka istotnych spraw, które pomijałam w przygotowywaniu się i poszukiwaniu pracy.
Monika Grabowska

Odkryj i zdobądź pracę MARZEŃ!

Zastanawiasz się…

  • Czy to w ogóle możliwe?
  • Jak zarabiać na swojej pasji?
  • Jak sprawnie poruszać się po rynku pracy, żeby móc przebierać w najlepszych ofertach?

Jeżeli twój cel to, odkryć i rozwinąć swoją pasję oraz przekuć je w zawód i dochód weź udział w seminarium, bez wychodzenia z domu, za darmo. Na spotkaniu przekonasz się, że SĄ sposoby, żeby zdobyć WYMARZONĄ pracę. Otrzymasz wiedzę, jak wygląda efektywny proces zdobywania pracy i czego należy unikać. Poczujesz motywację do zdobywania wymarzonej pracy i określisz następne kroki do działania. Ponadto opowiem Ci o 4-miesięcznej edycji „Odkryj i Zdobądź pracę MARZEŃ!”, czyli programie w którym nauczysz się, jak zdobyć wymarzoną pracę i spełnienie.

Z a p r a s z a m !

Co jeszcze mówią uczestnicy moich webinarów?

Z przyjemnością polecam udział w warsztacie wszystkim poszukującym pracy oraz tym, którzy myślą o zmianie pracy.
Wiedza zdobyta podczas warsztatu, może pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do poszukiwania pracy, pozwoli również uporządkować posiadane przez kandydata informację lub zweryfikować posiadaną wiedzę z obecnymi wymaganiami na rynku pracy.

Paulina Uchmańska

„(…) szkolenie potrzebne każdemu na wstępnym etapie poszukiwania satysfakcjonującej pracy ale również dla osób, które chciałyby zmienić obecną pracę ale brakuje im odwagi i wiedzy potrzebnej do podjęcia takiej decyzji i umiejętnego zaplanowania kolejnych kroków niezbędnych dla takiej zmiany.”
Arkadiusz Kostecki

Jestem bardzo zadowolona z wzięcia udziału w warsztacie. Pouczające i porządkujące kwestie. Polecam tym, którzy nie wiedzą jak zacząć.
Joanna Konieczna

(…) pozwalają zauważyć błędy jakie robimy podczas szukania sobie pracy.
Przez udział w tych warsztatach można się bardzo dużo nauczyć o sposobach, metodach skutecznych poszukiwania pracy.
Warsztaty te na pewno polecam osobom, które straciły pracę po dłuższej pracy zawodowej.
W dzisiejszych czasach znalezienie sobie nowej pracy wygląda zupełnie inaczej a niżeli 20 lat temu i dlatego gorąco polecam do udziału w takich warsztatach. Warto skorzystać z tak  profesjonalnej pomocy.

Krzysztof Szulc

Kim jestem, żeby cię uczyć?

Izabella M. Wojtaszek

Mentor kariery

Iza-Wojtaszek-72sIza ma wieloletnie doświadczenie w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia pracy po drugiej stronie muru jako rekruter i „łowca głów”.

Uważa, że praktycznie każdy kto chce może mieć pracę marzeń, i dlatego na co dzień jest trenerem zdobywania wymarzonej pracy.

Zanim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej.

Z wykształcenia jest magistrem psychologii oraz certyfikowanym trenerem biznesu i coachem menedżerskim. Jest m.in. autorką książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” oraz 7-krokowej metodyki zdobywania pracy.

Gdzie i Kiedy?

Webinar będzie prowadzony w Twoim pokoju lub biurze, w dowolnym miejscu na świecie czyli na żywo przez Internet:)

TBA

Webinar zacznie się za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)