Chcesz w końcu ułożyć swoje WYMARZONE ŻYCIE zawodowe?

Podczas webinaru dowiesz się, jaki najważniejszy krok musisz wykonać, by je stworzyć. Krok, którego brak wydłuża, a czasem wręcz uniemożliwia realizację marzeń zawodowych.

Dowiesz się również:

  • Jak sprawić, że praca, zlecenia bądź klienci będą jak najbardziej dopasowani do Ciebie, tak byś nie musiał/-a dopasowywać się na siłę do rynku,
  • Od czego zacząć zdobywanie pracy, zleceń czy klientów, by zdobyć właściwą pracę na jeszcze lepszym poziomie,
  • Jak przekuć pragnienia w konkretny cel zawodowy, który może przynieść spełnienie, rozwój i pieniądze oraz da się zrealizować.

Co mówią uczestnicy moich wystąpień?

Ten warsztat pomoże Wam otworzyć oczy na wiele spraw i uniknąć błędów w życiu zawodowym.
Jacek Zawadzki

Ekspert komunikacji internetowej

Z przyjemnością polecam udział w warsztacie wszystkim poszukującym pracy oraz tym, którzy myślą o zmianie pracy.
Wiedza zdobyta podczas warsztatu, może pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do poszukiwania pracy, pozwoli również uporządkować posiadane przez kandydata informację lub zweryfikować posiadaną wiedzę z obecnymi wymaganiami na rynku pracy.
Paulina Uchmańska

Dzięki temu co usłyszy się od Ciebie, człowiek zaczyna wierzyć w siebie i dostaje takiego kopa czy nową moc, że po prostu zaczyna robić coś więcej w tym kierunku.
Bogusław Stasiuk

Gratuluję wspaniałego wystąpienia! 🙂
Maciek Młyński

(…) szkolenie potrzebne każdemu na wstępnym etapie poszukiwania satysfakcjonującej pracy ale również dla osób, które chciałyby zmienić obecną pracę ale brakuje im odwagi i wiedzy potrzebnej do podjęcia takiej decyzji i umiejętnego zaplanowania kolejnych kroków niezbędnych dla takiej zmiany.
Arkadiusz Kostecki

Jestem bardzo zadowolona z wzięcia udziału w warsztacie. Pouczające i porządkujące kwestie. Polecam tym, którzy nie wiedzą jak zacząć.
Joanna Konieczna

Kim jestem, żeby cię uczyć?

Izabella M. Wojtaszek

Prowadząca

Iza jest praktykiem biznesu. Własną działalność prowadzi od 2008 roku. Od początku robi to w dużej mierze przez Internet.

Przed założeniem firmy Iza pracowała w działach personalnych i agencji pracy. Z czasem poszerzyła swoje kwalifikacje o kompetencje trenera biznesu i zaczęła również prowadzić szkolenia na zlecenie dla firm, organizacji rządowych, jak i dla NGO.

Była m.in. wykładowcą na kierunkach International i Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, w programie MIKRO MBA realizowanym dla Vital Voices – chapter Poland, a w Biurze Karier Politechniki Warszawskiej prowadziła szkolenia „Od pomysłu do biznesu”.

Po sukcesach jako wolny strzelec postanowiła rozwinąć również niezależną działalność usługową. Początkowo stworzyła serwis związany z pisaniem CV na zamówienie, który prowadziła z zatrudnionymi do tego konsultantami. Z czasem klienci zaczęli zwracać się o wsparcie na kolejnych etapach rekrutacji, pozyskiwania zleceń, tworzenia firmy, czy w zarządzaniu itp. 

Jest autorką kilku e-booków i kursów online, a także książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.

Izabella z wykształcenia jest magistrem psychologii oraz certyfikowanym trenerem biznesu i coachem umiejętności managerskich.

Dołącz na gratisowy webinar