Narzędziownik CV na Wymiar

Czy chcesz pokonać obawy, bezradność i dezorientację co dokładnie robić i nauczyć się nowego prostego podejścia do pisania wyróżniających i przekonujących CV, które pomogą Ci zdobyć zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne do lepszej czy wręcz wymarzonej pracy?

Jeśli jesteś gotowy, by w końcu wyeliminować frustracje wynikające z braku możliwości przebicia się do odpowiedniej pracy i bycia  ignorowanym oraz dezorientacje, która powstrzymuje cię od realizacji marzeń zawodowych… to czytaj dalej…

Iza PINOd Izy Wojtaszek Eksperta CV, Rekrutera, Psychologa i Trenera zdobywania pracy marzeń

Drogi Poszukujący Pracy,

W tym liście chcę Ci powiedzieć o systemie, którego używam od ponad 10 lat do pisania zwycięskich CV, i który sprawdził się również dla wielu innych osób. Najpierw jednak mam do Ciebie kilka pytań, które pomogą Ci określić jak bardzo tego potrzebujesz. Odpowiedz sobie na nie najbardziej szczerze jak potrafisz.

 • Czy kiedykolwiek nawaliłeś w pozyskiwaniu zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko, które było dla Ciebie odpowiednie?
 • Miałeś w rękach ofertę atrakcyjnej dla siebie pracy ale bałeś się, że ze swoim CV nie zostaniesz wzięty pod uwagę i zrezygnowałeś z ubiegania się o nią…?
 • Spróbowałeś już wszystkiego, aby stworzyć swoje CV ale mimo to nie udało Ci się przebić?
 • Byłeś sfrustrowany sprzecznymi, a czasami przeinaczonymi informacjami na temat tworzenia CV w Internecie i książkach?
 • Czułeś się przeładowany nawałem informacji, tak że nie wiedziałeś od czego zacząć robienie CV?
 • Wiesz jak stworzyć CV do pierwszej lepszej pracy ale nie wiesz jak je zrobić, by dostać się do najbardziej odpowiedniej dla siebie czy wręcz wymarzonej?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na choćby jedno z powyższych pytań, nie jesteś sam. To były największe frustracje, z którymi sama się kiedyś borykałam tworząc swoje CV. Jeśli chcesz poznać rozwiązanie, które pomogło mi i wielu innym, którym pomogłam zdobyć pracę, to może być bardzo ważny dla Ciebie list.

Jedną z rzeczy, które powinieneś wiedzieć jest to, że ten system różni się od innych narzędzi tworzenia CV.

Oto najważniejsze różnice:

“Narzędziownik CV na Wymiar” został stworzony przez eksperta zdobywania pracy

Byłam po drugiej stronie muru jako rekruter, i to zarówno w działach personalnych jak i agencji zatrudnienia: widziałam tysiące CV, zatrudniałam i wiem czego trzeba szukającym pracy, żeby przekonać do zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną. Mam też bogate doświadczenie w tworzeniu CV na zamówienie. Co więcej, jako psycholog wiem jakie zasady przetwarzania informacji trzeba zastosować w CV, by wpłynąć bezwiednie na rekruterów oraz mam kwalifikacje i doświadczenie w szkoleniu z umiejętności tworzenia CV. Również mam duże doświadczenie i rezultaty w zdobywaniu zaproszeń na rozmowę rekrutacyjną przez CV dla samej siebie – w przeciwieństwie do wielu osób oferujących podobną pomoc. Może też Cię zainteresować, że CV stworzone w oparciu o program i narzędzia CV na Wymiar są bardzo dobrze oceniane przez menedżerów zatrudniających. Większość porad CV daje tuziny różnych sugestii zmian w CV, z których wszystkie powinieneś wykorzystać równocześnie. Z drugiej strony program CV na Wymiar, daje Ci SIEDEM kluczowych i konkretnych kroków, których uczysz się raz na zawsze i stosujesz przy każdym kolejnym CV. Co to oznacza dla Ciebie? Mniej chaosu, łatwość stosowania tego czego się uczysz, tworzysz bardziej przekonujące, adekwatne i spójne CV i ostatecznie zwiększasz szanse na zdobycie zaproszeń do właściwej dla siebie pracy.

NCVProgram “Narzędziownik CV na Wymiar” jest to pakiet urozmaiconych narzędzi, które się nawzajem uzupełniają. E-Book zawiera tylko informacje niezbędne do stworzenia CV. Tak abyś mógł spędzić raczej czas na planowaniu swojego CV niż czytaniu. Dodatkowo dostaniesz serię 5 szkoleniowych e-maili, które pomogą Ci wycisnąć jeszcze więcej z e-booka i podtrzymają Twoją motywację w szukania pracy w początkowym okresie. Zapewniłam też mnóstwo przykładów, wizualizacji tego co i jak należy zrobić oraz dodatkowo najnowsze wzory zwycięskich CV. “Narzędziownik CV na Wymiar” uczy wszystkiego co potrzebujesz wiedzieć o tworzeniu CV. Jest to kompletny przewodnik do stworzenia skutecznego CV – nie musisz kupować już niczego więcej w kwestii CV.

 • Jak stworzyć jedno zdanie w CV, które nie pozwoli rekruterowi spuścić z oczu Twojego CV?
 • Jak sformułować cel zawodowy w CV, żeby nie brzmieć roszczeniowo czy jak gołosłowny chwalipięta?
 • Co wpisać w nagłówku/tytule CV?
 • Jak sprawić wrażenie, że jesteś idealnym kandydatem na stanowisko, nawet jeśli nie spełniasz 100% wymagań?
 • Jak zaintrygować pracodawcę, by zaczął Cię widzieć jako idealnego kandydata na stanowisko, o które się ubiegasz i osobę, którą MUSI poznać?
 • Co to jest profil w CV oraz zdanie pozycjonujące, kiedy i jak je robić, żeby przekonać do zaproszenia na rozmowę?
 • W której osobie pisać CV, żeby wywrzeć większy wpływ na odbiorcę?
 • Jak zatuszować czas bez pracy w CV?
 • Jak ułożyć treść w CV osoby początkującej a jak w CV doświadczonego pracownika?
 • Jakie sekcje CV są najważniejsze i co powinno być pierwsze, żeby wzbudzić uwagę?
 • Jak umieścić zdjęcie, żeby wpłynąć na podświadomość rekrutera?
 • Ile stanowisk i obowiązków podawać w CV? Jak dokonać selekcji obowiązków, żeby nie zanudzić i ułatwić odbiór?
 • Co myśli rekruter kiedy widzi Twoje CV?
 • Najprostszy sposób na wizualne wyróżnienie CV?
 • Jak formatować CV i dobierać „czcionki”?
 • Jak skroić CV, które pomoże zdobyć zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy, gdy chcesz awansować, przebranżowić się, przekwalifikować, szukasz pracy po przerwie czy pierwszej pracy a jak gdy chcesz tylko zmienić firmę?
 • Jak zrobić CV dostosowane do Twoich marzeń jak i potrzeb pracodawcy – CV na Wymiar?

1936715_131661652655_5569746_n„Zdecydowałem się na skorzystanie z napisania CV w oparciu o “Narzędziownik CVnaWymiar.pl”, gdyż od dawna nie pisałem żadnego CV i nie znałem aktualnych trendów. Poza tym nie wiedziałem, jak powinno wyglądać CV dla potrzeb rekrutacji międzynarodowej. Efekty przerosły moje oczekiwania. Doskonale skrojone CV pozwoliło mi już w pierwszym podejściu zakwalifikować się do finału rekrutacji na stanowiska w UEFA. Polecam szczerze, i życzę wszystkim sukcesów.”

Maciej Chorążyk, Sports Manager

7 KLUCZOWYCH kroków tworzenia CV w EBOOKU

Specjalnie opracowałam 7 kroków, co do których odkryłam, iż są konieczne, by przedstawić osobę w najbardziej zwięzły i przekonujący sposób. Te kroki są proste i krótkie (około 1 strony opisu każdy) ale bardzo WAŻNE i sprawdzone. Wielu klientów powiedziało mi, że już po zastosowaniu pierwszego kroku sami siebie widzą inaczej.

Każdemu krokowi w ebooku towarzyszą dokładne wskazówki i przykłady, jak zrobić to o czym piszę oraz jak dokonać zmian w istniejących CV na przykładzie różnych przypadków, problemów i błędów CV (t.j. dziury w CV czy nadmiar informacji). Zamieściłam też całościowy PRZYKŁAD CV PRZED I PO ZMIANIE.

Aby Ci jeszcze bardziej ułatwić pracę nad CV dostaniesz też nowoczesne i biznesowe SZABLONY CV, które pokrywają się z wszystkimi krokami z ebooka. Możesz sam wybrać najbardziej odpowiedni i wypełniać go równolegle z czytaniem e-booka. Dzięki temu nim skończysz czytać e-booka, będziesz mieć gotowe CV.

Dodatkowo przygotowałam, PAKIET WZORÓW CV, które zostały opracowane na podstawie zwycięskich CV moich klientów CV na Wymiar na zamówienie. Wzory te obrazują całościowe zastosowanie metodologii na różnych profilach zawodowych. Mogą być cennym źródłem inspiracji. Co więcej, są to najnowsze wzory CV jakie istnieją na rynku. Co za tym idzie odnoszą się więc do najnowszych wymogów rynku pracy.

Program jest skonstruowany tak, abyś zaczął SZYBKO, bez uczenia się kupy teorii. Możesz zacząć szybko robiąc pierwszy draft CV w niespełna godzinę podczas czytania e-booka. To dlatego, bo wierzę, że jest krytyczne, by zacząć działać natychmiast i szybko dostać wymarzoną pracę.

Program jest również zaprojektowany tak, że dostaniesz też pogłębioną wiedzę. Przez pierwszy tydzień od zakupu będziesz dostawać ode mnie KURS MAILOWY, który pomoże Ci wyciągnąć jeszcze więcej z materiałów startowych. Kurs mailowy przybliży specyfikę pracy rekrutera i pokaże jak się w nią wpisać ze swoim CV; na przykładach pokaże jak dokonać doboru zdjęcia do CV; odpowie na najczęściej zadawane pytania takie jak, co z zainteresowaniami w CV. Jeśli uznasz, że chcesz poznać dogłębnie podłoże całego systemu, to będziesz mógł też prześledzić źródłowe linki podane w materiałach. Kurs mailowy podtrzyma też motywację w tworzeniu CV i szukaniu pracy na początkowym etapie.

Ze względu na to, że w wielu rekrutacjach nadal wymagane są list motywacyjne dostaniesz ode mnie w pakiecie dwa bezpłatne bonusy. WZÓR LISTU MOTYWACYJNEGO oraz BONUS 2 SZABLON LISTU MOTYWACYJNEGO, zgodny ze stylistyką CV na Wymiar. Dzięki temu, w razie potrzeby stworzysz zgrany wizualnie komplet dokumentów. Jest to szablon, na którym tworzę listy klientom indywidualnym CV na Wymiar na zamówienie. Wzór listu z kolei stworzyłam dla uczestników szkoły i praktyki Zdobądź pracę MARZEŃ!, którą prowadzę.

NARZĘDZIOWNIK CV NA WYMIAR + 2 bezpłatne bonusy

Żeby zakupić zestaw kliknij link poniżej:

KUP TERAZ

Powodzenia z Twoim CV!

Iza Wojtaszek