PEWNY KROK składa się z 3 etapów:

1. Audyt kariery/ życia

Na tym etapie upewnisz się do czego jesteś zdolny zawodowo. Określisz, jak najlepiej możesz skapitalizować na Twoim potencjale.

2. Strategia spełnienia Twojego marzenia

Stworzysz plan Twojego rozwoju (długoterminowego jak i na tu i teraz). Określisz, jakie kompetencje dalej rozwijać oraz jak to zrobić nawet bez wielkich inwestycji.

3. Super moce pracy marzeń

W tej części zdecydujesz, co chcesz dalej robić w życiu. Zwiększysz wiarę, pewność, odwagę oraz chęci i gotowość do działania.

Dla kogo jest to program

R

Brakuje Ci dobrych pomysłów

„Tak bardzo chcę mieć pracę marzeń, ale nie wiem co nią powinno być. Jak określić dobrą pracę dla siebie?”

R

Masz za dużo pomysłów na siebie i boisz się wybrać ten zły

„Pasjonuje mnie wiele rzeczy i obawiam się wybrania tylko jednego pomysłu na dalszą pracę zawodową… ponieważ, co jeśli nie mam tego właściwego pomysłu?”

R

Masz pomysł ale nie jesteś pewny, czy to właściwie możliwe

„Wiem co chcę robić, ale nie zacząłem. Skąd mam mieć pewność, że mogę z sukcesem wykonywać daną pracę i dobrze na niej zarabiać nim zmarnuję czas na tą pracę?”

Dla kogo NIE jest to program

O

Wiesz dokładnie czego chcesz teraz zawodowo i masz absolutną pewność, że to jest to (po prostu nie ma innej opcji)

O

Jesteś całkowicie przekonany, że możesz obecnie dobrze zarabiać na tym co chcesz robić

O

Masz sprawdzony plan dojścia do swojego celu zawodowego

O

Czujesz obecnie 100% gotowość do zdobycia tej upragnionej pracy, zleceń czy klientów, tylko brakuje Ci wiedzy jak to zrobić i nic więcej

Czego NIE dostaniesz w tym programie

O

Nie ma nauki konkretnych narzędzi zdobywania, pracy zleceń czy klientów

  • Nie ma w tym programie nauki przeze mnie robienia CV, listów motywacyjnych; nauki poszczególnych metod „hakowania” ofert pracy, ćwiczenia rozmów kwalifikacyjnych (do tego mam inne programy, jeśli chcesz to zrobić całościowo wraz z określeniem czego dokładnie chcesz zawodowo, to polecam Ci program „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” lub po ukończeniu programu „Pewny krok” możesz zapisać się na „Tygrysi skok”, który będzie świetną naturalną jego kontynuacją)
  • W tym programie nie nauczę Cię też, jak zrobić www, blog, nie nauczę technik sprzedaży czy marketingu, modelów biznesowych, zakładania działalności (tego możesz się nauczyć pod moim okiem w programie „Własny lot”)

Co JEST w tym programie

R
  • Wsparcie w określeniu, co chcesz robić zawodowo
  • Sprawdzenie, czy jesteś gotowy, by to zdobyć lub stworzyć (czy masz lukę kompetencyjną i jak najlepiej ją ewentualnie zniwelować)
  • Zaplanowanie strategii bezpiecznej zmiany zawodowej dla Ciebie
  • Stworzenie planu rozwoju Twojej kariery
  • Zwiększenie Twojej wiary w siebie, pewności i chęć do działania

Kto Cię poprowadzi?

Izabella Wojtaszek

Autorka programu - Projektant kariery & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza-Wojtaszek-72sIza ma wieloletnie doświadczenie w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenie z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Uważa, że praktycznie każdy może mieć pracę marzeń, i dlatego na co dzień pomaga stworzyć wymarzone życie zawodowe. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.

wystąpień w mediach

opinii

czytelników newslettera

Co dokładnie dostaniesz?

Do wyboru masz 3 pakiety. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada

Zauważ, że 599 zł, to ok 10 zł dziennie przez dwa miesiące trwania programu.

To mniej niż nieraz wydajesz dziennie na łakocie, kawę czy inne używki, by poczuć się lepiej w pracy, której nie lubisz, a które nie przybliżają cię do spełnienia zawodowego i rozwoju. Niewiele, prawda?

Podsumujmy:
Obecna cena to TYLKO 599 zł za cały grupowy program z góry lub ratalnie 350 zł na miesiąc przez 2 miesiące.

Tak chcę zainwestować 10 zł dziennie, by określić właściwą dla siebie pracę

Co mówią osoby, które skorzystały z tego programu?

Izę i Pracę na wymiar znalazłam trochę przypadkiem szukając informacji o testach pozwalających na wykrycie swoich predyspozycji i talentów. Szukałam pomysłu na siebie i umówiłam się na darmową konsultację. To był moment kiedy podjęłam jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu. Pracowałyśmy z Izą przez dwa miesiące, a efektem tej pracy było utwierdzenie mnie w moim pomyśle, który całkowicie odbiega od tego co robiłam do tej pory, od mojego wykształcenia i dotychczasowej pracy.
W ten sposób mając 36 lat postanowiłam całkowicie zmienić kierunek działania, zdobyć nowe kwalifikacje i zacząć działać w obszarze, który jest dla mnie fascynujący. Wciąż pracuję na etacie, ale cały czas rozwijam swoją działalność i buduję markę. Najistotniejsze jest to, że wcale nie czuję, że to co robię to jakaś ciężka praca! Pomagam ludziom i to daje mi siłę do działania i rozwoju!
Jeśli się wahasz czy skorzystać z oferty Izy to umów się na konsultację. Porozmawiajcie i wtedy zdecydujesz. Ja uważam, że było warto!

Justyna Nowak

Absolwentka programu "Pewny krok" - edycja indywidualna, Trener umiejętności rodzicielskich

Dla mnie ten kurs to była potężna dawka wiedzy o sobie samej. Wcześniej czułam wewnętrznie co chciałam robić, ale było to gdzieś głęboko w tle mojej głowy i ciągle to blokowałam. Dzięki udziałowi w kursie przeszło to do przodu i bardziej intensywnie chcę się tym zająć. Z kursu wyniosłam też większe poczucie wartości siebie. Dla mnie to jest ważne, bo zawsze miałam z tym problem. Teraz czuje się pewniej. Po wykonaniu tych wszystkich ćwiczeń wiem, że chcę to robić, jestem zdecydowana.

Marzena

Sekretarka na macierzyńskim

Największą rzecz jaką wyniosłam to pootwieranie więcej drzwi. Jest więcej możliwości niż myślałam. Również to, że można je ze sobą połączyć. Aż tak szeroko wcześniej nie szukałam. Jest więcej miejsc gdzie jest potrzebne to co potrafię. Zaczęłam szukać dalej. Zaczęłam wierzyć, że mogę wyjść na inną ścieżkę. Teraz jak widzę jakąś ofertę pracy, to jest mi dużo łatwiej znaleźć takie elementy z mojego życiorysu zawodowego, na których mogłabym się oprzeć pisząc CV czy list motywacyjny.

Gosia

Urzędnik

Dzięki mojemu udziałowi wiem jak działam i co mnie motywuje. To, że podstawiłaś mnie pod ścianą i kazałaś podjąć decyzję też jest super. Bo dla mnie podjęcie decyzji jest trudne. Nie potrafię podejmować decyzji i jako osoba mam z tym ogromny problem, a zawsze jest mi łatwiej kiedy już ją podejmę. Fajnie, że ją podjęłam.

Ewa

Manager/ Konsultant SAP

Czułem się wcześniej zagubiony. Nie wiedziałem co się działo. Miałem chęci by robić coś więcej. Ale wahałem się „mogę – nie mogę”. Brakowało mi pewności siebie w tym co chcę robić. Dzięki udziałowi w programie łatwiej się ukierunkować. Było dużo wyspecjalizowanych zadań – spróbowałem i dowiedziałem się. Mam plan, wizję i wiem gdzie chcę podążać. Kurs był bardzo wszechstronny. Doceniam bardzo te lekcje i jestem zadowolony. To powinien być moduł na uniwerku pt. jak budować karierę. Dziękuję bardzo prowadzącej, bo włożyła w to dużo serca i cierpliwości.

Bartek

Starszy Konsultant/ Inżynier Projektu, Anglia

Dzięki udziałowi w programie w 3 miesiące zawodowo zrobiłam więcej niż przez ostatnie 3 lata.

Ewa

Analityk

Chciałam poznać swoje cele. Program pokazał mi rzeczy, które zawsze we mnie były, ale nie miałam czasu, żeby się nimi zająć i je nazwać. Stworzyłam listę swoich fascynacji, plan działania, cele krótko- i długoterminowe. Moje oczekiwania zostały spełnione. Jestem dumna z czasu, który poświęciłam dla siebie. Najcenniejsze było lepsze poznanie samej siebie. Dzięki temu programowi uwierzyłam, że się da robić to co się robi i z tego żyć. To była świetna inwestycja, dobry czas, miłe ale merytoryczne rozmowy. Już rozpoczęłam kurs, który ma podnieść moje kompetencje w mojej aktualnej pracy.

Małgorzata Głuch