Jak Kasia zdobyła pracę jako prezes spółki

Jak Yana zmieniła pracę ze specjalistki na dyrektorkę – wywiad

Jak zmienić pracę ze specjalisty na dyrektora mieszkając za granicą i w międzyczasie urodzić dziecko – o tym w skrócie jest wywiad z Yaną Sira byłą uczestniczką programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. Zobacz wywiad w linku – kliknij.

Czy zaistniały w Tobie jakieś wewnętrzne zmiany dzięki temu programowi? Jeżeli tak, to jakie?
– Mocniejsza wiara w siebie i w to, że się uda osiągnąć postawione przed sobą cele.
Co było dla Ciebie najcenniejsze?
1. Kontakt z prowadzącą – szczegółowe omawianie nurtujących mnie spraw.
2. Uświadomienie sobie, jak duże mam doświadczenie zawodowe.
3. Poznanie w programie ludzi, którzy często mają podobne wątpliwości, jak ja.
4. Samodzielna praca nad dokumentami aplikacyjnymi pod okiem profesjonalisty, a nie robienie za nas.
5. Pozytywne i wyrozumiałe nastawienie prowadzącej do uczestników.

Poznałam inne metody szukania pracy, o których dotychczas nawet nie słyszałam.

(…)Jeden jedyny mail wysłany (…) Wysłałam CV i wypracowanie na temat, który sobie zażyczyli. Nie minęło i dwóch dni, jak do mnie zadzwonili. Zaprosili mnie na rozmowę. Dokumenty do nich pisałam tydzień, chciałam, aby były perfekcyjne.Wiem piszę nieskładnie, ale dzwonili przed chwilą i ja jestem jeszcze pod wpływem emocji. Najlepsze jest to, że po odłożeniu telefonu pierwsze, co to pomyślałam o tobie. Izo, sprawiłaś cuda. Nawet jak mnie nie zatrudnią i tak będę uważała to za cud. Nieraz bywało, że wysyłałam mnóstwo maili i nic, a tu… Izo, dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Zawsze Cię polecałam, a zaraz będę robić to podwójnie.

YS

Branza Edukacja

Jeśli ktoś stawia na świadome budowanie kariery, albo czuje, że to co robi, to nie do końca ta „wymarzona praca”, albo po prostu szuka porad w sprawie rozmów rekrutacyjnych – polecam program Izy, BTW: nie piszę tego po znajomości, tylko jestem żywym dowodem na to, że to działa 🙂
Dominika Hanc

Biznesowe Rewolucje

Jak Ania przestała „się łasić na byle co” i znalazła pracę marzeń – wywiad

Przeczytaj wywiad z Anią, uczestniczką programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, która zdobyła pracę swoich marzeń.
Myślę, że bez tego programu nie miałabym tej pracy, którą mam. Pracy, która mnie znalazła, ale tak naprawdę przez swoje działania znalazłam ją, dałam się znaleźć. Cieszę się, że nie zadowoliłam się byle czym. No i rzeczywiście, to co reklamujesz, to się potwierdziło. Tylko, że na początku, jak się przystępuje do tego programu, to się wydaje, że to jest taka trochę bajka, jest strasznie cukierkowe.
Ania z Wrocławia

awansowała do pracy za granicą, korzystała z programu "Odkryj i zdobądź pracę marzeń"

Znalazłem kontrakt w Holandii, potem użyłem metod poznanych na Twoim szkoleniu i zdobyłem wewnętrznie następny. Mimo dużych redukcji w firmie mam kontrakt:) Twoje szkolenie w połączeniu z obszarem asertywności odnosi sukcesy:) Przeczytałem też Twoją książkę – jest fantastyczna. Dziękuję!:)
Maciej Młyński

cybersecurity consultant

Program pomógł mi wyznaczyć ścieżkę rozwoju zawodowego pod kątem fundraisera; stworzyć dobre CV i list motywacyjny; dał wiedzę o przygotowaniu do interview. Najbardziej jestem dumna ze zdobycia pracy w NGO. Najcenniejsza była praca w grupie i wzajemna inspiracja. PRZED udziałem w programie miałam niewiarę w możliwość dostania pasującej do mnie pracy. PO programie mam większa wiarę w swoje możliwości na polskim rynku pracy i większą pewność siebie. Nie miałam ofert pracy przed programem. Nie szukałam w odpowiednim sektorze. Podczas programu dostałam około 6 ofert pracy i zwiększyłam miesięczne dochody o 1000 zł.
Monika Morawska

podczas programu "Odkryj i zdobądź pracę marzeń" przekwalifikowała się i przebranżowiła (przejście z biznesu do NGO)

W trakcie programu znalazłam pracę (tak naprawdę sama do mnie przyszła), która była o wiele lepiej płatna i mniej stresująca pod względem ilości obowiązków. Zdałam sobie również sprawę z tego, że nie chcę kontynuować na tej ścieżce i zrezygnowałam z tej pracy na rzecz rozwijania swoich własnych pomysłów na biznes i pracy na rzecz siebie – swojego rozwoju, rozwijania swoich kompetencji i swoich zainteresowań. Tworzyć własne zasady zgodne z moimi wartościami. To bardzo budująca myśl, na którą przed programem nawet bym sobie nie pozwoliła.

Martyna Szymańska

korzystała z indywidualnego programu "Odkryj i zdobądź pracę marzeń"

Bardzo chciałabym polecić Izę jak osobę i jako trenera, a także jej kurs „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” i Narzędziownik CV. Bardzo konkretna wiedza, poparta przykładami, konkretne wskazówki, wyjaśnienia. Wszystko w wygodnej i przejrzystej formie. Bardzo pomocne, zwraca uwagę na wiele szczegółów, o których się zapomina, a które mają duże znaczenie. Do tego dostaje się jeszcze maile z pomocnymi artykułami. A sam kontakt z Izą ciepły, serdeczny, a jednocześnie konkretny i profesjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Polecam!
Adrianna Lalak-Włosek

psycholog rodzinny

Dałaś mi dużo ciekawych narzędzi. Dodałaś mi wiary we własne możliwości. Pokazałaś, że to, co wydawało mi się skomplikowane lub wręcz niemożliwe, tak naprawdę jest proste.
Dziennikarz/Tłumacz szukający zleceń we Francji

Chciałam ci bardzo podziękować za to, że dość istotnie przyciskasz, a ja jestem typem osoby, której przyciskać absolutnie nie można, tobie się mimo wszystko to udało (…) przyciskasz ludzi w taki fajny sposób, który powoduje, że człowiek nie do końca się czuje tak bardzo przyciśnięty natomiast robi grzecznie to co należy, bo jest to rzeczywiście z myślą o naszym końcowym celu i naszym dobrze.
Ela

Co było dobre?
Adaptowalność programu do sytuacji
Dostępność i Kompetencja coacha. Ponadto komunikacja z coachem i otrzymane wsparcie, rady nt CV i zrozumienie.

Czy została zdobyta praca na koniec programu?

Tak (awans zewnętrzny po przerwie na specjalne utworzone pod kompetencje stanowisko i bez znajomości języka)

Menedżer bankowości z zagranicy szukający pracy w Polsce