Chcesz mieć już w końcu swoje WYMARZONE ŻYCIE zawodowe?

Podczas webinaru dowiesz się, jaki krok musisz wykonać, by je stworzyć. Poznasz krok, którego brak wydłuża, a czasem wręcz uniemożliwia, realizację marzeń zawodowych.

Dowiesz się również:

  • Jak sprawić, że praca, zlecenia bądź klienci będą jak najbardziej dopasowani do Ciebie, tak byś nie musiał dopasowywać się na siłę do rynku
  • Od czego zacząć zdobywanie pracy, zleceń czy klientów, by zdobyć właściwą pracę na jeszcze lepszym poziomie
  • Jak przekuć pragnienia w konkretny cel zawodowy, który może przynieść spełnienie, rozwój i pieniądze i da się zrealizować

TERAZ TRWA RETRANSMISJA

Co mówią uczestnicy moich wystąpień?

Ten warsztat pomoże Wam otworzyć oczy na wiele spraw i uniknąć błędów w życiu zawodowym.
Jacek Zawadzki

Ekspert komunikacji internetowej

Z przyjemnością polecam udział w warsztacie wszystkim poszukującym pracy oraz tym, którzy myślą o zmianie pracy. Wiedza zdobyta podczas warsztatu, może pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do poszukiwania pracy, pozwoli również uporządkować posiadane przez kandydata informację lub zweryfikować posiadaną wiedzę z obecnymi wymaganiami na rynku pracy.
Paulina Uchmańska

Dzięki temu co usłyszy się od Ciebie, człowiek zaczyna wierzyć w siebie i dostaje takiego kopa czy nową moc, że po prostu zaczyna robić coś więcej w tym kierunku.
Bogusław Stasiuk

(…) pozwalają zauważyć błędy jakie robimy podczas szukania sobie pracy. Przez udział w tych warsztatach można się bardzo dużo nauczyć o sposobach, metodach skutecznych poszukiwania pracy. Warsztaty te na pewno polecam osobom, które straciły pracę po dłuższej pracy zawodowej. W dzisiejszych czasach znalezienie sobie nowej pracy wygląda zupełnie inaczej a niżeli 20 lat temu i dlatego gorąco polecam do udziału w takich warsztatach. Warto skorzystać z tak  profesjonalnej pomocy.
Krzysztof Szulc

Gratuluję wspaniałego wystąpienia! 🙂
Maciek Młyński

(…) szkolenie potrzebne każdemu na wstępnym etapie poszukiwania satysfakcjonującej pracy ale również dla osób, które chciałyby zmienić obecną pracę ale brakuje im odwagi i wiedzy potrzebnej do podjęcia takiej decyzji i umiejętnego zaplanowania kolejnych kroków niezbędnych dla takiej zmiany.
Arkadiusz Kostecki

Jestem bardzo zadowolona z wzięcia udziału w warsztacie. Pouczające i porządkujące kwestie. Polecam tym, którzy nie wiedzą jak zacząć.
Joanna Konieczna

Kim jestem, żeby cię uczyć?

Izabella M. Wojtaszek

Prowadząca

 Iza-Wojtaszek-72sIza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Obecnie pomaga stworzyć wymarzone życie zawodowowe pracując jako trener zdobywania pracy marzeń. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” oraz m.in. programu szkoleniowo-cochaingowo-doradczego „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”.

Dołącz na webinar

Webinar będzie prowadzony w Twoim pokoju lub biurze, w dowolnym miejscu na świecie czyli na żywo przez Internet:)

TERAZ TRWA RETRANSMISJA