Serdecznie zapraszam na interaktywne spotkanie pt. Jak wiara w siebie wpływa na skuteczność w karierze.

Spotkanie będzie rozmową-wywiadem między mną, a Martą Kaim – Life & Business Coachem i m.in. autorką książek „Jesteś ważna”, „Uwierz w siebie bardziej”.

Spotkanie odbyło się we wtorek (27.02. o 14:00) na Facebooku. Uściślając na Fanpage Marty Kaim, gdzie było można też zadać pytania w komentarzach w czasie rzeczywistym.

Poniżej możesz zobaczyć transmisję.

Do zobaczenia!

Iza

Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

www.pracanawymiar.pl

O autorce bloga:  Izabella M. Wojtaszek, Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Jej misją jest sprawienie, by każdy kto chce odkrył do czego jest naprawdę zdolny. I wykorzystywał to zawodowo. Wierzy, że dzięki temu można mieć WYMARZONE ŻYCIE (nie tylko) zawodowe i dlatego na co dzień pomaga je stworzyć. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką programów Odkryj i zdobądź pracę marzeńPEWNY KROKTYGRYSI SKOKWŁASNY LOTwielowymiarowej metody pisania CVnaWymiar o oraz książki „Pasja to za mało czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.