Chcesz zrobić tygrysi skok w karierze?

Awansować? Przebranżowić się lub przekwalifikować?

Zdobyć pracę po przerwie?

Pierwszą pracę w (nowym) zawodzie czy na nowym stanowisku?

Zdobyć pracę szybko?

Zapisz się na webinar, podczas którego dowiesz się, jakie 3 rzeczy możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne do Twojej pracy marzeń w przyszłym tygodniu. Ponadto opowiem Ci o edycji kursu internetowego „ODKRYJ I ZDOBĄDŹ PRACĘ MARZEŃ”, czyli programie coachingowo-szkoleniowo-doradczym, z którym nauczysz się jak zdobyć pracę marzeń.

Z a p r a s z a m !

Kto wie może powiesz po niej coś takiego jak Marcin:

„Pomógł mi TYGRYSI SKOK. Czułem, że tak trzeba, bo koledzy z pracy mówili, że po przerwie nie znajdę pracy ( 1,5 roku podróżowałem). I że za małe pieniążki… Pracę znalazłem i za większe pieniądze niż chciałem. Izo, dzięki! Byłaś jednym z powiewów, które uruchomiły domino.”


-Marcin Rudzki, IT Consultant, po godzinach Wolontariusz w www.KodujdlaPolski.pl, MarcinRudzki.net

Jeśli widziałeś tą prezentację, a widziało ją już w sumie ok 800 osób, to oczywiście zapraszam ponownie, jeśli masz ochotę. Proszę przekaż też zaproszenie osobom, które nie tyle narzekają na pracę, co chcą się rozwijać.

WIĘCEJ INFORMACJI

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Moc serdeczności,

Iza Wojtaszek

Projektant kariery & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

www.pracanawymiar.plPS: Możesz też się od razu zapisać na program „ODKRYJ I ZDOBĄDŹ PRACĘ MARZEŃ”. Dla osób zainteresowanych udziałem w tym programie czeka specjalny prezent na dole strony podanej w linku