Czy ten kurs jest właściwy dla mnie? Co będzie jeśli w trakcie okaże się, że ten kurs nie spełnia roli w moim wypadku?

Jeśli Twoim celem jest możliwie jak najszybsze odkrycie i zdobycie WYMARZONEJ pracy na etacie, to ten program jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Kurs będzie również bardzo odpowiedni jeśli planujesz zdobyć odpowiednie prace, które pomogą Ci się przygotować kompetencyjnie podczas pracy na etacie do założenia własnej firmy w przyszłości.

Szczegółowy opis, tego co jest w programie znajdziesz tutaj – zapoznaj się koniecznie z programem przed zapisaniem się.

Czy i jakie masz dowody, że kurs działa? Jak możesz udowodnić, że to działa?

Kurs działa tak dobrze, że klienci w tym programie mnie zaskakują i zdobywają pracę niejednokrotnie szybciej niż ja – do bólu racjonalna optymistka z nastawieniem naukowym – przewiduję:) W jednej edycji 45% uczestników zdobyło wymarzoną pracę już w pierwszej połowie programu.
Warto byś wiedział, że kurs jest oparty na moich doświadczeniach z obu stron muru rekrutacyjnego, wieloletniej praktyce w pomaganiu w zdobywaniu pracy oraz dowodach z badań naukowych, które pokazują, że moja formuła wsparcia zdobywania pracy działa najlepiej jak to tylko możliwe.

Po co brać udział w płatnym programie, skoro można sobie tą wiedzę ściągnąć za darmo z internetu?

Zgromadzona w programie wiedza, to lata doświadczeń rekruterskich, badawczych, wiedzy psychologicznej, tona przeczytanych książek i pracy w międzynarodowych projektach zadedykowanych temu tematowi. Możliwe, że możesz przejść podobną ścieżkę, żeby się tego dowiedzieć samodzielnie. Gdyby jednak ta wiedza była na wyciągnięcie ręki dla każdego za darmo w internecie, to z pewnością już byś miał swoje wymarzone życie zawodowe. Ta wiedza, którą dostaniesz nie tylko skróci Ci drogę i zmniejszy ilość potyczek, co wręcz umożliwi dojście na szczyt Twoich możliwości zawodowych.

Czy takie wsparcie nie powinno być za free?

Fakt powinni nas wychowywać do szukania pracy w domach, szkołach, na studiach. Ponieważ jednak się z tym nie rodzimy ani nas tego nie uczą, to musimy nauczyć się sami. Bez tej nauki masz takie prace jakie umiesz zdobyć czyli w najczęściej z przypadku.

Kiedy najlepiej wziąć udział w kursie? Na ile wcześniej przed planowanym zdobyciem pracy?

Stare porzekadło głosi, że pracy najbardziej powinien szukać ten, kto właśnie zaczął nową🙂

Z kursu najlepiej jest skorzystać kiedy wiesz, że faktycznie chcesz zdobyć wymarzoną pracę i spełnienie w pracy i wdrożyć to w życie w najbliższej przyszłości, idealnie w trakcie trwania programu, bo wtedy możesz uzyskać najlepsze efekty i nam się wtedy najlepiej pracuje.

Jaki dokładnie moment jest najbardziej odpowiedni to zależy od Twoich potrzeb, celów, stylu działania, posiadanych kompetencji. Nie polecam odkładać udziału w programie i szukania pracy do ostatniej chwili, bo jak być może wiesz, prawo Murphiego głosi, że czas wykonywania działań zwykle się wydłuża w stosunku do planowanego.

Poza tym należy wziąć pod uwagę, że nauczenie się i wdrożenie nowych rzeczy też wymaga trochę czasu.

Jak wygląda wkład czasowy miedzy sesjami dla uczestników? Ile czasu zarezerwować, żeby móc ||iść dalej||?

Spotkania odbywają się zwykle w trzy pierwsze tygodnie miesiąca. Czwarty i czasem piąty tydzień jest poświęcony na odpoczynek lub na nadrobienie ewentualnych zaległości w programie.

Ilość potrzebnego czasu poza spotkaniami zależy od wielkości zmiany jakiej będziesz chcieć dokonać, oczekiwanego tempa tej zmiany i tego jak szybko się uczysz i wdrażasz wiedzę w życie oraz tego jaką masz gotowość itp.

Na pewno poza sesjami warto mieć zarezerwowany czas na studiowanie materiałów i robienie z nich zadań. Dostaniesz do każdej sesji PDFy, które w sumie objętościowo przypominają jedną grubą książkę. Możesz sobie oszacować potrzebny czas, bazując na tym, ile czasu potrzebujesz na czytanie czy studiowanie nowych treści. Poza tym będzie potrzeby czas na działania związane z szukaniem pracy, które warto prowadzić cały czas podczas kursu, bo dzięki temu możesz wdrażać wszystko w życie, ćwiczyć i zdobywać.

Mówi się, że szukanie pracy, to pełnoetatowe zajęcie. z drugiej strony w programie wielokrotnie uczestniczyły osoby, które z powodzeniem szukały pracy „na zakładkę” czyli mając pracę szukały kolejnej. W każdym razie, im więcej masz do zrobienia tym lepiej będziesz musieć się zorganizować. Program z pewnością pomoże ci w lepszym zarządzaniu poszukiwaniem niż kiedy to robiłeś na własną rękę.

Dlaczego kurs trwa tak długo? Czy nie można znaleźć pracy szybciej?

Jak najbardziej pracę można zdobyć szybciej niż w 4- miesiące. Można ją zdobyć nawet w 1 dzień. Z tym że, bez wcześniejszego przygotowania i bez znajomości najlepszych sposobów zdobywania i przekonywania będzie, to raczej pierwsza lepsza praca, a nie wymarzona. Fizycznie nie jesteś w stanie przyswoić całej potrzebnej ci wiedzy do zdobycia wymarzonej pracy i spełnienia w 1 dzień, nie mówiąc o jej wdrożeniu. Bo gdyby to było możliwe, to już byś miał wymarzoną pracę.

Czy są jakieś określone terminy rozpoczęcia udziału w programie?

Jeśli chodzi o termin to zależy. Czy jesteś zainteresowany udziałem w programie indywidualnym czy grupowym? Dziennym czy wieczorowym? Kiedy chcesz zacząć współpracę? Kiedy zdobyć pracę?

Program indywidualny możliwy jest praktycznie w każdej chwili – jeśli tylko mam miejsce. Najbardziej dostępne są terminy w ciągu dnia. Najmniej wieczorem. Pora wieczorowa jest też najbardziej oblegana.

Jeśli chodzi o terminy programu grupowego, to zależy od zebrania się grupy. Zwykle rekrutację uruchamiam po zapisie na program grupowy pierwszej osoby. Rekrutacja kolejnych uczestników do grupy może trwać ok 6 – 9 tygodni od Twojego zapisu. Innymi słowy, im szybciej się zapiszesz, tym szybciej będzie grupa:)

Wiem dokładnie jakiej pracy chcę. Czy masz jakieś specjalne rozwiązanie dla osób, które wiedzą czego chcą ale potrzebują tylko wsparcia w zdobywaniu?

Moje doświadczenie pokazuje, że wiele osób choć wstępnie wie czego chce, to musi to dopracować. W praktyce często okazuje się, że było to ustalone zbyt powierzchownie albo nie do końca dobrze. To się potem odbija na zdobywaniu pracy i uzyskaniu spełnienia w pracy. Dlatego nawet jeśli już wiesz co chcesz, to dzięki wstępnym krokom kursu ugruntujesz się, że to na pewno jest jedna jedyna wymarzona praca i będziesz potem nie do powstrzymania. Poza tym opracujesz swój cel pod kontem operacyjnym, co jest konieczne do zastosowania najbardziej skutecznych metod zdobywania pracy. Bez dobrze postawionego celu nie będziesz móc zastosować najlepszych metod zdobywania pracy. No i nie masz gwarancji, że zdobędziesz odpowiednią pracę.

Czy mogę kupić tylko część programu ponieważ potrzebuję tylko pomocy z .............?

Rekomendowaną przeze mnie opcją jest zainwestowanie w pełny i całościowy program „ODKRYJ i ZDOBĄDŹ pracę MARZEŃ!”. Ten program, to cały spójny system zdobywania dobrze dobranej pracy i jego elementy są mocno ze sobą powiązane. Dzięki temu uzyskasz najlepsze rezultaty i to nie tylko pod kontem zdobywania pracy, co zdobywania właściwej pracy a co za tym idzie spełnienia. Weź to pod uwagę, bo jak mawia A. Robbins „Sukces bez spełnienia, to porażka”.

Co będzie jeśli nie będę móc dotrzeć na sesję?

Mam świadomość, że jesteś zajęty.
Dlatego jeśli będziesz akurat rodzić lub wypadnie Ci niespodziewanie coś bardzo pilnego, to nie musisz się martwić o tracenie rdzenia programu, bo dostaniesz nagranie ze spotkania. Na zawsze.
To oznacza, że nie możesz „zostać w tyle”. Będziesz móc nadrobić zaległości w pierwszej wolnej chwili i korzystać z materiałów tak długo jak będziesz ich potrzebować. W tym i w jakimkolwiek innym poszukiwaniu pracy w przyszłości. Dożywotnio.
Pamiętaj, że spotkania odbywają się przez Internet. Możesz więc dołączyć do nich z dowolnego miejsca na Ziemi przez komputer lub smartphona, w którym jest Internet (i bateria;)). Nagrania możesz ściągnąć na swój komputer i odsłuchać na smarthonie/tablecie.
Dostaniesz również do ściągnięcia książki w PDF ze szczegółowym opisem kroków programu, w tym formularze z zadaniami do wypełnienia.
Wszystkie spotkania na żywo są w pełni interaktywne i masz możliwość aktywnego uczestnictwa tzn. swobodnego zadawania pytań przez mikrofon i czat w dowolnym momencie spotkania. Proszę zauważ, że każde spotkanie grupowe zawiera również część coachingową z prowadzącą. Poza tym na spotkaniach na żywo robimy pokazy slajdów z treścią merytoryczną. Dlatego przede wszystkim zachęcam do udziału w spotkaniach na żywo przez komputer.

Jeśli nie będziesz obecny na spotkaniu na żywo będziesz mieć dostęp do nagrań. Możesz też nadrobić zaległości na dodatkowych sesjach indywidualnych.
Jeżeli jednak z góry wiesz, że nie będziesz móc uczestniczyć w więcej niż trzech spotkaniach na żywo, to polecam ustalenie z góry ze mną indywidualnego toku kursu.
Uczestnicy w programie są zobowiązani o przekazanie informacji o swojej nieobecności do prowadzącej.

Czy mogę skorzystać z programu indywidualnie?

Szczerze nie polecam Ci toku indywidualnego, gdyż Ci się nie opłaca tak bardzo jak grupowy. Nie tylko finansowo. W programie grupowym oprócz mojej wiedzy merytorycznej i wsparcia, masz wsparcie innych uczestników wspólnej podróży, co działa bardzo motywująco, wnosi dodatkową wiedzę, koneksje i skraca do minimum czas osiągania rezultatów. Korzyści z pracy grupowej są potwierdzone w badaniach. Ponieważ zależy mi na tym byś osiągnął rezultaty chcę dać Ci całe możliwe najlepsze wsparcie i dlatego rekomenduje przede wszystkim program grupowy.
Tok indywidualny polecam, gdy pracujesz na najwyższym stanowisku (executive of executive) i nie możesz wziąć udziału w sesjach grupowych. Ważna uwaga: pracę indywidualną mogę Ci zaproponować tylko i wyłącznie, gdy mam wolne miejsce poza grupą i/lub w specjalnym pakiecie VIP.

  • Masz dalsze pytania do programu programu grupowego?
  • Bierzesz na poważnie pod uwagę udział w najbliższej edycji?
  • Masz palącą potrzebę zdobycia wymarzonej pracy?
  • Chcesz się przekonać, czy ten program jest odpowiedni dla Ciebie?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na te pytania to umów się na Gratisową konsultację z Izą Wojtaszek, autorką programu.

Na Gratisowej konsultacji:

  • Zadasz mi swoje pytania i przejrzymy Twoje poszukiwania wymarzonej pracy
  • Dostaniesz informacje zwrotne co do Twoich poszukiwań i odpowiedzi na pytania co do programu
  • Zobaczymy, czy ten program jest odpowiedni dla Ciebie w Twojej sytuacji

Gratisowe konsultacje odbywają się przez Skype lub telefon i trwają ok godziny.

Konsultacje są niezobowiązujące tzn. że ani Ty, ani ja, nie jesteśmy zobowiązani do podjęcia współpracy, na takiej rozmowie.

Jeśli chcesz skorzystać wyślij mi teraz wiadomość z prośbą o Gratisową konsultację do programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” na adres iw@pracanawymiar.pl

Jeśli masz tylko szybkie pytanie, to dzwoń od razu na 602 398 000. Jeśli będę mogła to odbiorę, jeśli nie to oddzwonię ASAP.